Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik az a magyar youtuber,...

Melyik az a magyar youtuber, akit kedvelsz és szívesen nézed a csatornáját, és melyik az, akit nem csípsz/utálsz? És miért?

Figyelt kérdés
2017. szept. 14. 11:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Radics Peti, Hrutka Pál.

Ami nem tetszik azt nem nézem és meg se jegyzem a nevét.

2017. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

TheVR-os srácokat és Radics Petit pl szeretem

de az ilyen gyökér pénzhajhász, műsor csináló idiótákat, mint Zsozéatya már nem szeretem

2017. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
The VR már RÉG nem Youtuber, de nem gáz :D
2017. szept. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Radics Peti jó. Viszkok Fruzsit néztem mert tetszik mint nő de a reklámaival undorító lett. Dancsó is erre a sorsra jutott, mostanában meg nagyon nagyon erőltetett videói vannak.

A legnagyobb kedvencem Vidman volt de sajnos úgy néz ki abbahagyta.

2017. szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Màrkó :) szeretjük bàr csöppet nem 100 . de sebaj :)
2017. szept. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szirmai Gergely
2017. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Akit tényleg szívesen nézek és várom a videóit, az Szirmay (bírom a humorát és a világlátását). Akiket még bírok, fel vagyok iratkozva rájuk: Viszkok Fruzsi, Stílus és egyéb Rami, Kruchio Évi, Hédinke, Csengettyű, Beautyjunkie (alapvetően szeretem a szépségápolási témájú videókat).


Dancsó és Radics Peti csatornáival úgy vagyok, hogy néha megnézem őket, és van pár videójuk, ami megnevettet, de sokat elég erőltetettnek látok.


Így hirtelen olyan nem jut eszembe, akit kifejezetten utálok, de rengeteg elvileg ismert emberke videóiba néztem bele, és szörnyedtem el, hogy "és ezt miért nézik ennyien". Pl. rengeteg sima videós, aki más által összeálított anyagokra "reagál" minden eredetiség nélkül meg 14 éves hülye tini sminkes vloggerek, akik beszélni nem tudnak, 20 perces videóból 15 percet végignyerítenek meg "cukiskodnak". Meg ugye a gameplay videók, de az csak azért, mert engem az a világ egyáltalán nem érdekel.

2017. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Puzsért és Radics Petit bírom
2017. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A RetroShock-ot szoktam várni mindég, Vidman-t is bírtam meg amíg volt Rossz pc játékok sorozat azt is követtem. VR-t is elvétve nézek de nem youtubeon.


Nem jegyzem meg amit nem szeretek, általában külföldi csatornákat nézek más témában.

2017. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9-es, jaj, a Rosszpcjátékokat én is imádtam!


Amúgy van pár videós, akinek hiányoznak a videói. Szépségápolási témából Nojkó, más témából Ausztrál Tom...


Ja, a mostaniak közül még a CultureGeekset bírtam nagyon.

2017. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!