Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik az a magyar youtuber,...

Melyik az a magyar youtuber, akit kedvelsz és szívesen nézed a csatornáját, és melyik az, akit nem csípsz/utálsz? És miért?

Figyelt kérdés
2017. szept. 14. 11:02
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nekem egyértelműen Magyarósi Csaba a kedvencem. Sajnálom, hogy abbahagyta a napi vlogjait, kevés olyan videós van, aki az összes adást képes remek tartalommal megtölteni, mindig lekötött. :) De azt is megértem, ha a családdal is szeretne időt tölteni, ő sem robot.
2017. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagy kedvenceim: Magyarósi Csaba (annak ellenére, hogy nem vagyok Apple fan), Lilla vlogja, Radics Peti, Pamkutya. De még sok másik csatornára feliratkoztam.
2017. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Retroshock!, Játékpartizán, Kon-Troll (nem csak a GTA V videóik a jók), JustVidman, Zállatorvos, TheVR, Hollywood New Agency, Szalay Isti, Markov Productions, Kávészünet Pszichológussal. Ezeket a tartalomgyártókat szeretem.


Akit nem szeretek az Dancsó Péter Videómániája, piperkőc stílusú, az őt bálványozó tiniknek produkálja már magát csak. Facepapi hááát, jó lenne, csak eléggé "rat" stílusú az egész, azóta irritál kicsit, hogy a videók elején feiratkozást kér. Szerintem ezt a végére kéne tennie. Az összes "Top 5" "Top 10" és ezek permutációi csatornákat utálom. Minecraft videókészítőket szintén kerülgetem, de a legnézettebb videók között van, így mindig látom Sajt32 meg Uborcraft videóit.

2017. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nessaj a kedvencem mindig tudok nevetni a hülyeségein. :D Illetve szeretem még zsozeatyát, radics petit és videómániát. Martinvlogol csatornáját is kedvelem.

Akik a legjobban irritálnak:Polla, Dezső Bence, Viszkok Fruzsi, Benipowa stb.. szerintem folytathatnám a sort hajnalig.

2017. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szirmai, Dancsó, Metalcastiel, Technős, Fanmademaker
2017. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!