Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miben kell sürgősen változtatn...

Miben kell sürgősen változtatnod az életedben?

Figyelt kérdés
Mit vársz a változtatás révén?
2017. szept. 17. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Felállni a fotelból.
2017. szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Álltam már fel a fotelból, és jobb közérzett vett erőt rajtam, szebbnek láttam a világot. Ha a lustaság fája ordítanék.
2017. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát körülbelül mindenben kéne. De nem igazán tudom hol kéne bele vágnom.
2017. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy képes legyek tanulni, inkább eső után meglocsolom a virágokat mintsem elővegyek a füzetet és tanuljak...
2017. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta egyáltalán nem sportolok, semmilyen testmozgást nem végzek a napi átlagos sétáimon túl. Fiatal vagyok, huszonéves, és a szervezetem rettenetesen nehezen bírja azt, amikor meg kell mozdulnom (legyen az egy lépcsőzés a negyedik emeletre, futás a busz után, vagy egy hétvégi túra...). Rájöttem, hogy ez nem állapot, a testemnek szüksége van a rendszeres testmozgásra, úgyhogy jövőhéten kezdek edzésre járni, heti kétszer. Nehéz lesz az elején, de azt várom tőle, hogy azon kívül, hogy rendszert visz az életembe, harmonikusabbnak érzem majd magam, egészségesebb leszek.
2017. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem elsősorban a hozzáállásomon, akaraterőmön. A tanulással nekem is akadnak problémáim, sokszor nagyon nehezen veszem rá magam, hogy elkezdjem, és ha sikerül is, csak rövid ideig megy folyamatosan, mert addigra vagy megunom vagy valami eltereli a figyelmemet. Azonkívül a szociális életemen kellene változtatnom, mivel egy barátom sincsen, senkivel nem beszélgetek, aki korombeli, mert nagyon gátlásos, zárkózott vagyok.
2017. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szeretnék változtatni a személyiségemen és szeretném, ha nem érdekelne mások véleménye, de ez sajnos nem fog menni.
2017. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem szabad a jövőben hiszékenynek, full bevállalósnak lennem, hanem a magam urának kell lennem innentől kezdve.
2017. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

erősebb motiváció kell, de talán most elindult valami

sikert sikerre halmozok több téren, de a párkapcsolati sikertelenségek, lelki lehúzások sokat kivettek belőlem, így azt egyenlőre szüneteltetem, viszont vissza kell nyernem a lelkesedésemet, a motivációmat!

2017. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Most például a derékfájásomon. És ki kell találnom valamit, hogy jövő nyáron ez ne ismétlődjön meg, hogy így megfázzak derékra (nem, nem azért, mert kint volt a ruhából, nem öltözök úgy, csak olyan ventilátort állítottak be a munkahelyemen, ami beállította a derekamat...)
2017. szept. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!