Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez az online pénzkeresés...

Ez az online pénzkeresés (binatex) igaz vagy csalás?

Figyelt kérdés

[link]



elég kamu szagú



2017. ápr. 23. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Trópusi nyaralós meg luxus sportautós képek, az annyira a legtipikusabb beetetés kategória...
2017. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg azért nézzük meg ezeket a hozzászólásokat alatta. Egy semmire nem hivatkozó keresztnév meg egy kép. Full kamu az összes hozzászólás. Ezeket az oldal készítői írták. Amit mi sem mutat jobban, hogy te vagy én nem is tudunk egyáltalán hozzászólást írni. Hiába van ott az a doboz. nem lehet hozzászólni. Full kamu.
2017. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Valahol csak lehet jelenteni, hogy kamu az egész (azaz átverés).


Talán itt tudnak tenni valamit ez ügyben:

[link]

2017. ápr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Érdekes, hogy az alábbi linken ugyanezt a sztorit már Petar Ilić nevű srác hozta össze.

[link]

2017. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Itt meg James Domiu (persze ugyanaz a sztori, ugyanazok a képek:

[link]

2017. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Karibá válasza:
Szemét cég, egy ilyen semmire való platform ami semmi rálátást nem ad. Kezdő ne kezdjen rajta üzletet. Ennyi erővel akár rulettozhatsz is. 10 dollár a min.tét. Ettől százszor jobb, binári brókerek vannak. Estétől reggelig gyakorolhatsz rajta demópénzel.
2017. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Karibá válasza:
Szemét cég, egy ilyen semmire való platform ami semmi rálátást nem ad. Kezdő ne kezdjen rajta üzletet. Ennyi erővel akár rulettozhatsz is. 10 dollár a min.tét. Ettől százszor jobb, bináris brókerek vannak. Estétől reggelig gyakorolhatsz rajta demópénzel.
2017. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Julianna Tejfel válasza:
Az a helyzet, hogy én megrobaltam. De amikor a pénzemet ki akartam utalni, valahogy útközben elvedzett. Oket meg nem lehet elérni. Nem sok pénz. Nekik. Van akinek azért a kis pénz is számít. Szemétség. Bele oltem a penzem jol játszottam meg a lapjaimat, mégis csak buktam rajta. :( Ennyit s binatexrol. Ez a valós vélemény.
2017. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Julianna Tejfel válasza:
Vissza vonom amit írtam. Kifizettek. Csak kiderült, hogy Magyarországra nem egy nap alatt utalnak, hanem 10 nap alatt. Szoval mégiscsak jövedelmező lehet. Bar azt nem gondolnám, hogy milliókat lehet vele kaszálni. Itt is fontos, hogy az ember cikkeket böngésszen az árfolyamokkal kapcsolatban. Hogy tanuljon. A vakszerencsére nem szabad bizni. En úgy kezdtem. Hat nem volt tul jövedelmező. De ha rendesen nekifeszülsz akkor lehet vele kezdeni.
2017. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gona válasza:

Most láttam egy reklámban. Ezek a kamu hozzászólások...

Durva...

Kíváncsi voltam és rákerestem a képekre:

"Pál" képe valójában Andrew Wardle képe.

"Áron" képe egy litván férfi, Artūras képe, amely a Google-el megtalálható egy litván társkeresőn és egy orosz közösségi portálon.

A legtréfásabb "Kálmán", mivel a kép egy régi Sylvester Stallone kép a Rocky IV-ből. :"D

Ő biztos sokat kaszálnak a gyanútlan embereken.

2017. nov. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!