Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Barátkozás társkeresőn, miért...

Barátkozás társkeresőn, miért nem vagyok szimpatikus?

Figyelt kérdés

Barátkoznék tinderen. Ez fel is van tüntetve leírásomban.

Olyanokat super like-olok, akiknek szintén barátkozási szándék van feltüntetve a leírásukban, mégsem adnak esélyt. Miért?


Képeim tegyük fel jók, mert amúgy van matchem azon kívül is :D Csak nem azokkal, akikkel szükségem lenne rá.


f vagyok és lányokkal barátkoznék (mert azért más férfiakkal elég gázos lenne a szitu, még a leírásom ellenére is, pedig nem rossz lehetőség így neten ismerkedni :D )


2017. szept. 18. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Mert fiú vagy.
2017. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"csak nem azokkal akikkel szükségem lenne rá" Lol, kire van szükséged?:)) Nem kívánság kosár:D Nem tudom milyen képeid vannak, de ha valaki nem szimpatikus és kezdene faggatni, hogy "hááde miéért nem?", mit lehet válaszolni erre..:-/

Nem mindenki tūnteti fel, hogy milyen szándékkal tinderezik. Nyugodtan barátkozhatsz olyannal, akinél nem írja. Pl nem szeretem az ilyen bemuti-leírásokat, és nálam nem ír semmit, de én is barátkozok ott.

2017. szept. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

oksa. Köszi a véleményt! :)


Akkor szerintem én is kiveszem a leírásból.

2017. szept. 18. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!