Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi jó abban, hogy sok társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jó abban, hogy sok társkeresőn rengeteg nő leírja, hogy minden, ismétlem MINDEN levélre válaszolok, akkor is ha nem szimpatikus az illető? Aztán ezek nagy része mégis milyen okból kifolyóan nem válaszol mégsem? Pedig elolvassák.

Figyelt kérdés
GERINC?
2015. aug. 6. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ebből az jönne le, (ha pasi volnék) , hogy ennek a nőnek már kb mindegy, csak írjon valaki, mert úgyis válaszolni fog MINDEN levélre. Mert annyira vágyik már egy pasira (vagy annyira hiánya van már), hogy ezt ennyire kihangsúlyozza.


..aztán biztos azért nem válaszol, mert napi 50 levélre nem olyan egyszerű ésszerűen irogatni.

2015. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És amikor a férfiak írják ugyanezt? (És "persze" ők sem válaszolnak...)

Utálom ezt az általánosítást, hogy "a nők", meg "a férfiak". Neked hetero férfiként a nőkkel van rossz tapasztalatod, de hidd el, fordítva sem jobb a helyzet.

2015. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A férfiak válaszolnak (persze ha csak top 10-es pasira írsz rá, akk ne csodálkozz). De az átlagos nők sem képesek válaszolni.
2015. aug. 6. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Na persze, te már csak tudod...

Hány férfinek is írtál te eddig???

(Amúgy azon az egy plusz sorodon is látszik, hogy csöpögsz az előítéletektől. Ha egy nő nem válaszol NEKED, akkor a nő a "gerinctelen" (amúgy ebben egyetértek, bárki, aki nem válaszol egy ilyen jellegű levélre, valamennyire az), de ha nekem nem válaszolnak a férfiak, akkor ismeretlenül is egyből bennem van a hiba:S)

2015. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nő nem szokott férfira ráírni, csak ha már égetően viszket a nunija. Nyugodtan kérdezz meg itt külön kérdésben pasikat, hogy hányra írt már rá nő.Állítom, hogy ha 100 ból 1 nél nagyobb az arány, az már kisebb csoda. Nagyon ki lehettél éhezve...
2015. aug. 6. 15:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak "tájékoztatásul közlöm", hogy nem voltam kiéhezve:)))

De én már csak ilyen "proaktív" típus vagyok:) Ha egyszer szimpatikusnak találtam valakit, miért vártam volna, hogy a sült galamb a számba repüljön?

Ha egy nő nem kezdeményez, akkor miért nem teszi, hiszen egyenlők "akartunk lenni" (akart a fene, bár az igaz, hogy egy nő legyen képes megállni a lábán önállóan is, főként manapság), ha meg kezdeményez, akkor meg "nagyon ki lehet már éhezve"?? WTF??? Szóval te is azok közé a férfiak közé tartozol, akiknek semmi sem jó? (És akkor értékeld, hogy nem úgy fogalmaztam, hogy "a férfiak", hanem "azok a férfiak")

Másrészt egy időben szívesen néztem be olyan oldalakra, ahol nem volt kötelező a regisztráció, így akkor sem "találhattak volna meg", ha akartak volna, mert nem volt profilom, szóval muszáj volt nekem írni.

2015. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!