Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy szimpatikus sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szimpatikus sráccal ismerkednétek társkeresőn és az első találkozásotokon olyan bajuszt csináltatna, mint ami Hitlernek vagy Chaplinnek volt, mi lenne a reakciótok folytatnátok vele?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hitleres bajusz miatt haragudnek, ha Champlines akkor szova tennem,hogy nem szeretem a bajuszt es kesz.

18/L

2015. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beugranék egy drogériába és vennék neki egy olcsó eldobható borotvát, hogy akkor most szedje le.
2015. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ennyire zavaró? Poénból kipróbálnám csak játékból! :D
2015. szept. 28. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ennyire zavaro. Hitler nem trefa dolog, Champlin Pedig csak egy volt. #1 voltam
2015. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a két figura annyira egyedi, hogy nem vicces egy randin imitálni őket. Ráadásul számomra az olyan karakterű emberek férfiként nem vonzók, még ha Chaplin vicces is. Mondok még valamit, nemrég nézegettem régi fotókat, apámnak sokáig volt bajusza, aztán egyszer levágta, és már évek óta nincs neki, de meglepő, mennyire öregítette a bajusz.
2015. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!