Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenkor kinek illik felajánla...

Ilyenkor kinek illik felajánlani a tegeződést?

Figyelt kérdés
A nő fiatal huszonéves, vezető beosztású. Találkozik nap mint nap nála idősebb partnerekkel a munkája során. Az idősebb férfinek, vagy a fiatalabb nőnek illik kezdeményezni a tegeződést?

2017. szept. 19. 06:34
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem hiszem hogy tegeződni kellene az üzleti partnerrel.
2017. szept. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mondanám 100%-ig biztosra, de szerintem a nőnek. Már ha a partnerek nem állnak "rangban" felette. A kor ez esetben harmadrangú azt hiszem.
2017. szept. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig a hölgyekre bízom a dolgot

(munkám során rendszeresen, többségében hölgyekkel kerülök munkakapcsolatba, életkor mellékes)

2017. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
a nőnek.
2017. szept. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom, 1-es miért lett lepontozva, pedig igaza van. Az üzlet az nem a bratyizásról szól, pláne, ha egy céget vezető beosztásban képvisel.

Különben a fiatal nő - idősebb férfi kapcsolatban tipikusan nem lehet előre megmondani: a szituációtól és a konkrét személyiségektől függ.


És nem "kinek illik felajánlani", hanem "kinek illik felajánlania".

2017. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) Én sem tudom egyértelműen eldönteni ilyenkor kié az "elsőbbség".


Bár ez irányú kérdésem nem volt, azért megjegyzem, hogy szerintem sokszor van helye tegeződésnek, mindenkinek könnyebb. Máskor persze nincs. Helyzet függő, abszolút rá lehet érezni.

2017. szept. 19. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!