Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ilyenkor kinek illik felajánlani a tegeződést?

A nő fiatal huszonéves, vezető beosztású. Találkozik nap mint nap nála idősebb partnerekkel a munkája során. Az idősebb férfinek, vagy a fiatalabb nőnek illik kezdeményezni a tegeződést?

Keress kérdéseket hasonló témában: tegeződés

2017. szept. 19. 06:34  Privát üzenet  

A válaszok
Nem hiszem hogy tegeződni kellene az üzleti partnerrel.

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2017. szept. 19. 06:44 Privát üzenet
Nem mondanám 100%-ig biztosra, de szerintem a nőnek. Már ha a partnerek nem állnak "rangban" felette. A kor ez esetben harmadrangú azt hiszem.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2017. szept. 19. 08:14 Privát üzenet

Én mindig a hölgyekre bízom a dolgot

(munkám során rendszeresen, többségében hölgyekkel kerülök munkakapcsolatba, életkor mellékes)

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2017. szept. 19. 08:30 Privát üzenet
a nőnek.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2017. szept. 19. 09:59 Privát üzenet
Goldmund73 nevű felhasználó válasza:

Nem tudom, 1-es miért lett lepontozva, pedig igaza van. Az üzlet az nem a bratyizásról szól, pláne, ha egy céget vezető beosztásban képvisel.

Különben a fiatal nő - idősebb férfi kapcsolatban tipikusan nem lehet előre megmondani: a szituációtól és a konkrét személyiségektől függ.

És nem "kinek illik felajánlani", hanem "kinek illik felajánlania".

A válasz 16%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2017. szept. 19. 12:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) Én sem tudom egyértelműen eldönteni ilyenkor kié az "elsőbbség".

Bár ez irányú kérdésem nem volt, azért megjegyzem, hogy szerintem sokszor van helye tegeződésnek, mindenkinek könnyebb. Máskor persze nincs. Helyzet függő, abszolút rá lehet érezni.

# 6/6Időpont 2017. szept. 19. 16:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ncore-on kéréseknél mennyi pontot illik felajánlani?
Ebben a helyzetben kinek illik felajánlani a tegeződést?
Illik felajánlani a pénzt, vagy sértő?
Óvónő & szülő. Kinek illik felajánlani a tegeződést?
Mennyit illik felajánlani a Fidesznek?
5ik randi után amikor hosszu hétvégére megyünk illik felajánlani, hogy fizetem a részem? Lány vagyok

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!