Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem találok normális...

Ha nem találok normális munkát hogyan kerüljem el a prostituciót? 19L

Figyelt kérdés
Nemrégen jöttem ki az intézetböl,szüleimet nem ismerem,mivel gyerek koromban beadtak intézetbe. Próbálok munkát keresni de eddig mindig csak az volt hogy a fönök szexet akart,és mivel nem adtam magam,kirugott. Külföldi gyanús munkára is hivtak,de amiket láttam a tv-be már,inkább nem. Most igazából nincs hol laknom,egy lánynál szoktam felm enni lefürödni és neten munkát nézni,igy irok most. Nálluk nem lakhatok mert a szüleik nem engedik. Jelenleg is az utcán élek.
2017. szept. 20. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Állami gondozottak nem kapnak pénzt ha betöltik a 18at ?
2017. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
89%
Hát nem tűnik egyszerűnek de szerintem ha nem kapsz munkát akkor próbald meg a közmunkát addig is keresgess kiadó szobát olcsón
2017. szept. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

A prostitúció a könnyebb út, a másik út vagy százszor nehezebb és embert próbálóbb, de jobban megéri.


Valahogy teremtsd meg a lehetőséget, hogy tanulni tudj, ha nem is egyetemen, hanem valami ingyenes OKJ-s képzésen (amit azért csinálsz, mert szereted, nem azért, hogy legyen valami, amit talán használni se fogsz tudni - akár levelezőn), illetve legyen szállásod. Mellette elmehetsz például takarítani, dolgozni kiszolgálóként valami boltban, vagy valami hasonló munkát végezni. Nem fogsz így sokat keresni, jó esetben kb. nettó 120K-t, de ha sikerül mellé kollégiumot találni max. havi 30K-ért, az már sokkal jobb, mint az utcán.

2017. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Van végzettséged?

Nem tudnál esetleg továbbtanulni? Akkor a lakhatásod biztosított lenne, és nyilván az állam átvenné ennek a költségeit.

19 éves vagy, tehát 18 éves korod betöltése óta nem vagy állami gondozott. Mivel foglalkoztál az eltelt egy évben, és miért nem adtak indulótőkét, ahogy elvileg kellene?

2017. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Igazából Neked a legegyszerübb, mert nincs mit feladnod, mibilis vagy. a környekünkön rengeteg munka van, ami mellé még szálllást is adnak, csak menjen valaki.... az lehet, hogy nem iroda, hanem operatori munka, de munka, és kezdésnek tökéletes....
2017. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Szia ha nincs szakmád akkor tanulhatsz az állam fizeti is.De elsöként regisztráj a munkaügyiközpontba.De 19 évesen böven mehetsz iskolába napaliba is ott jár támogatás.Ha nem találsz képezd magad én régen 19 évesen mentem dolgozni de ha tudtam volna mennyi lehetöségem van csak hát a szüleimet nem érdekeltem.
2017. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen meg igy hogy, nincs semmid a helyedben 300000-200000 FT és elmenék a nagy multicégekhez oda biztos felvesznek.Nem kel pestre menni csak györ és pest közöt elég sok munka van.A kis pénzböl meg futja valami albérletre.De a legjob 1 szakma lenne.
2017. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
tanulj, iratkozz be valahova, akkor vehetsz fel diákhitelt és diákmunkásként sokkal többet lehet keresni, mint normál munkával.
2017. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és melyik városban vagy most?
2017. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!