Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az ember normális?

Szerintetek ez az ember normális?

Figyelt kérdés
Az történt hogy a barátnőmmel mentünk haza ! Útba esik egy játszó tér amit 14 éves korig lehet használni mi 12 évesek vagyunk! Mondom egy 10 percet beszélgessünk hintázás közben ! 5 percet se voltunk egy kocsi meg állt és elkezdett belőle ordibálni egy ember (rendesen durván hangosan) hogy menjünk onnan nem nekünk való!!!! Azért csinálják hogy elrontsuk??? Nem látod hogy nem férsz bele? (A hintán volt még kb mellettem egy 2-3 cm nem hinném hogy nem fértünk bele) aztán ezt kiabálta: Ez nem németek való ez tízen... Én meg nagyon féltem de megszólaltam! Mondtam hogy 14 éveseknek és mi... Aztán már szállt ki a kocsiból (volt vele egy nő is) és jött felénk ordibálva hogy nem értitek?????? Aztán elszaladtunk mert ha ott maradtunk volna 100% hogy kirángatott volna minket!!! És ez most komoly.. úgy ordított mint egy elmebeteg ezután elkezdtem sírni a barátnőm vígasztalt meg... Most ez szerintetek normális dolog vagy csak én reagáltam túl?? Mert ez az ember szerintem nem ép elméjű....

2017. szept. 4. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet idősebbnek nézett titeket, mint 12., ettől függetlenül nem volt szép tőle ez a viselkedés.
2017. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég ideggyenge a csávó.

Nem kéne ennyire kikelnie magából, pláne, hogy nem is volt igaza.

Kezeltetnie kéne magát, mert az, hogy mondjuk magánéletében éppen mélyponton van, nem mentség arra, hogy idegen gyerekekkel hogyan beszél.

2017. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom..
2017. szept. 4. 16:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fel kéne jelenteni.
2017. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát.. az biztos hogy nem normális
2017. szept. 4. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Beteg állat...
2017. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen... Az.
2017. szept. 4. 20:53
 9/10 Peter KK válasza:
Igaz, tényleg sok nem100-as ember kószál mindenfele, de eddig főleg stadionok, kocsmák környékén voltak hangosak. Ez valóban fura és visszataszító tud lenni. De, Te is kissé túlreagáltad, hiszen nem követtél el semmit. Persze benned volt a félelem, nyilván. Amit még ilyenkor tehetsz, legközelebb, hogy nem azonnal szaladsz el, (ez azt igazolja felé, mintha neki lenne igaza) hanem inkább segítségért kiáltasz, torkod-szakadtából. Ha ketten vagytok, akkor mindketten. De, ha tényleg nincs aki meghallaná... akkor "szégyen a futás, de hasznos".
2017. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem ! Köszönöm! 😊
2017. szept. 7. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!