Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek a 12. osztálytól és az...

Félek a 12. osztálytól és az érettségitől. Ez normális?

Figyelt kérdés

Most lettem végzős, de iszonyatosan tartok ettől a tanévtől, úgy érzem nem fogom tudni teljesíteni akárhogy is küzdök, magyar érettségitől rettegek, biológiától szintén, és nem tudok mást választani mert ez is matek helyett van , mást meg nem tanítottak 2 évnél tovább ( de inkább mint a matek )


Normális az, hogy szinte el sem kezdődött máris problémázok?


2017. szept. 4. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy félsz, hisz minden veled egykorú retteg az érettségitől. De nem kell, úgyis sikerülni fog, ne tedd azért kockára az egészségedet mert ennyit idegeskedsz. Inkább élvezd ki ezt az utolsó 1 évet az osztályoddal, mert ezután csak a nagyon erős barátságok maradnak meg, a többi kötelék elszakad.
2017. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, ugyanilyen helyzetben vagyok most, szintén végzős.

Szerintem ezen mindenki átmegy, valaki jobban kezeli, valaki kevésbé.

Arra gondolj, hogy ha komolyan veszed és készülsz, nem lehet nagy baj, ez legyen előtted.

Hajrá

2017. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem tök mindegy mi lesz? A hálálod után úgyis le lesz szarva semmit nem ér hiába tesz bárki bármit.
2017. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha az elmúlt 3 évet nem hereveréssel töltötted, nincs gond. Az érettségit mindenki túlreagálna, fölöslegesen. Csak tanulni kell rá. Vagy tudni.
2017. szept. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én idén érettségiztem, és én is nagyon féltem a 12.-es tanévtől, főként ugye az érettségitől. A felvételitől nem is annyira, mert volt B, C, meg D tervem is.. Én magától a vizsgahelyzettől rettegtem, attól féltem, hogy mindenkinek sikerülni fog, csak nekem nem (pedig világ életemben jó tanuló voltam) Szóval ez szerintem teljesen normális, hogy félsz, szerintem mindenki így van ezzel. De az érettségi nem olyan nagy dolog, mint ahogy most látod, a leghülyébb embereknek is meg szokták adni. Persze, kell rá tanulni, de ha bejársz az órákra és elolvasod a tételeket, akkor tuti, hogy meglesz. Az eredmény már más kérdés, de nyilván van elképzelésed, hogy hova szeretnél továbbmenni, és még bőven van idő készülni.

Mellesleg tanárnak is az az érdeke, hogy minél jobban sikerüljön az érettségi, ezért nyilván jószívűen osztályoznak, segítenek a szóbelinél, stb.

2017. szept. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Relexâlj, tanulj meg relaxálni.
2017. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már csak 2 hét 😐 18 L szintén éretségiző
2018. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Haha, most kiröhögöm magam, már nem tartok tőle, mivel nem köt le, ha összejön akkor is azt fogom dolozni ha nem akkor is, a gyárba operátornak nem kell más csak 8. osztály ;)
2018. ápr. 14. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!