Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenkinek nem juthat pár? A...

Mindenkinek nem juthat pár? A boldogság csak a kiváltságosoké és szerencséseké?

Figyelt kérdés

Azt mondják,hogy mindenkinek van 1 párja! Én ezt nem igy tapasztalom.

Valahogy a fiu születés magasabb,mint a lány?! Szóval ezek szerint sok magányos férfi lesz.?



2017. szept. 20. 21:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem te vagy a lényeg, akkor miért emelted ki, hogy te már elfogadtad a sorsod? És ilyen statisztikák megnyugtatnak, hogy 3%al több férfi van mint nő? :D igen. tuti ez az oka hogy sok ember nem talál párt. Véletlenül se az, hogy itt sajnáltatják magukat párkeresés helyett. Remélem ettől jobban alszol majd
2017. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
Nem a statisztika a lényeg, hanem az, hogy te eddig nem kellettél olyan csajnak, aki neked kellett volna. Ez a lényeg. A miértje pedig sok minden lehet. Lehet, hogy ocsmány vagy, vagy esetleg kaki a személyiséged. Netán mindkettő egyszerre. A lényeg, hogy a kettő közül valamelyiken változtatni kell és nem rinyálni.
2017. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

21-22 Nem én vagyok a lényeg!

Nem tünnik soknak az a 3% igaz. De csak 1 millióál ez a szám 30 000 ember ami rengeteg.10nél meg 300K ami döbbenetes.

És most ne gyertek azzal,hogy nem mindenki akar párkapcs.Mert pont annyi nö is van legalább iyen különbözö okokból.


Csak nyugodtak verjétek a mellkasotokat,hogy én luzer vagyok. :D Teljesen hidegen hagy,de vicces,hogy 1 anonim emberröl olyan véleményt formáztok ami számotokra örömet ad.

2017. szept. 22. 08:02
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a szerencse, hogy rengeteg olyan "férfi" van mint te, ezért a normálisaknak mindig lesz nője.
2017. szept. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

24 Leirom még1x,hogy megértsd!

Oké az igaz,hogy a kérdést rosszul irtam igy sok mindenkit megzavarhat a dolog. Bocsánat érte.


De én nem magamra gondoltam!

Én szóval sem irtam,hogy párkapcsolatban élnék!Mert tuti nem.

Viszont sok ismerösöm van aki nagyon szeretne,söt idösebb és nincs neki.Nagyon sok a magányos férfi.

A statisztika alapján ez érthetö is.


Túlzottan velem foglalkoztok,nem pedig az igazi problémával.

2017. szept. 22. 11:10
 26/28 anonim ***** válasza:

25#

Értsd már meg, hogy nincs probléma, legalábbis nem az amit te mondassz. Egy normális férfi talál magának párt. Azok a lúzerek akikről te beszélsz, meg akkor sem jutnának nőhöz ha a csajok kétszeres többségben lennének

2017. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
persze, hogy talál, igaz, hogy több százezerrel kevesebb a nő de azért talál matekból tuti egyes voltál
2017. szept. 23. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

27#

Kevesebb a nő, mint a normális férfi?! Nézz mar körül egy kicsit....

2017. szept. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!