Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ismertek személyesen olyasvalakit, aki már (bármilyen okból) ölt embert?

Milyen a viszonyotok az illetővel? Hogyan tekintetek rá?

Nekem a nagypapám harcolt a világháborúban és ölt is ott embereket. Amikor már kicsit nagyobb (kamasz) voltam, mesélt is erről.

2017. szept. 22. 15:43  Privát üzenet  

A válaszok

Baleset számít? Elém eddig két öngyilkosjelölt állt be, mindkettő sikerrel, a vonat erősebb.

Szóval legkevésbé sem szándékosan, de benn vagyok a pakliban. Még szerencse, hogy nem vagyok vallásos.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. szept. 23. 00:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

:( Ilyenkor amúgy ellened indul eljárás vagy ilyesmi? Mármint ugye ez nem számít gondatlanságból elkövetett emberölésnek vagy hasonlónak?

# 2/4Időpont 2017. szept. 23. 00:34 Privát üzenet

Eljárás van, de nem a mozdonyvezető ellen. Egyébként ebben a kérdésben részletesen leírtam mi történik:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__8749..

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2017. szept. 23. 00:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a beszámolót. Megkönnyeztem :( Minden tiszteletem.

# 4/4Időpont 2017. szept. 23. 16:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki az, aki találkozott már valamilyen hírességgel személyesen? Ha még nem, ki az, akivel szeretnél, és miért?
Ha én félek megszólítani egy férfi boltos és ismeretlen embereket felhívni (akikkel még személyesen nem találkoztam) az mit jelent? 15/F
Az általatok személyesen ismert pszichopatáknak milyen módon nyilvánulnak meg a "rossz szokásaik"?
Miért van az, hogy egy lány személyesen sokat dumál velem, facebookon meg nem chatelünk?
Ismeri itt valaki személyesen Puzsér Róbertet?
Kutyakaki otthagyva, de később felszedve, jelezzem személyesen?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!