Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok a keregetokkel?

Ti mit csináltok a keregetokkel?

Figyelt kérdés
Sajnos már nem először fordul elő hogy erőszakos keregetokbe bukok. Nem arról van szó h intelligensen kérnek hanem addig nem hagynak míg nem adok valamit. Meg tudom védeni magam szó nincs erről csak tudom hogyha én lépnek először akkor a rendőrség engem venne elő. Sokszor fenyegetnek stb. Ilyenkor ti mit szoktatok csinálni? Gondoltam már h ráhivom a rendőrt de az gondolom semmit se er mert ugye személyes támadás vagy ilyesmi nem történt. Nagyon szar ez a helyzet....
2017. szept. 23. 14:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Agresszívan, felemelt hanggal elküldöm a fenébe. Nálam ez eddig hatásos volt.
2017. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Hang nélkül odébb mész,esetleg olyan helyre sétálsz ami forgalmas. Ha nagyon nem hagy akkor megmondod neki,hogy rendőrt fogsz hívni,vagy egyszerűen egy nagyobb-erős kiállású férfit/vagy társaságot megkérsz,hogy segítsenek.


A mi sulinknál is vannak ilyen erőszakos csövik. Két fiú jelenléte,fellépése mindig elég,hogy eltűnjenek.

2017. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmit elmegy magától.


Nem keresek annyit hogy szétszórjam ha a városban járok.

2017. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben adtam nekik, de be van fejezve. Egyszer egy nőnek, aki "3 napja nem evett" vettem egy kis kaját, és azt adtam oda. Majdnem hozzám vágta, mert neki pénz kell.

Aki meg fenyeget azt lefejelem.

2017. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

mi az, hogy nem hagynak? Hát ha ilyen tutyimutyi vagy, persze, hogy lehúznak ;)


Én 52 kilós nőként úgy elküldöm őket a vérbe, hogy csak pislognak - ha egyáltalán megállok nekik, de leginkább azt sem.

2017. szept. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Megrázom a fejem és megyek tovább, általában fejhallgatóval a fejemen közlekedek, szóval még nem is feltétlen "hallom meg őket", csak kikerülöm nagyobb ívben és megyek tovább. Minden forintnak megvan a helye. Vicces, mikor aztán ők vannak felháborodva, hogy nem figyelek oda meg nem adok :D

Nem kell amúgy velük emberkedni, hagyd ott őket és kész.

2017. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát igen, ha mész valahova akkor oké, hogy továbbmész. De pl. akkor rosszabb, ha várok buszra vagy valami. Tutyimutyi? Már nem egyszer fenyegettek késsel. Akkor te is kétszer meggondolod, hogy mit csinálsz. 200 forintért ki akarja leszúratni magát az utca kellős közepén? Ezeknek azt hiszed számít, ha lecsukják? Pont leszarják.
2017. szept. 23. 14:45
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
Jaj de le leszek pontozva, de ha politikus lennék, az ilyen kéregetőknek haláltáborokat hoznék létre. Csak zavarják a normális embereket.
2017. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Mond nekik, "nincs pénzem sajnos, ha lenne adnék.". Ha meg pénzt számolva látott, és oda jött, akkor mondtam "ez a vonatra kell.".

Nálam ezek beváltak. Időnként beszólnak, de ezeken csak jót röhögök magamba. :D


Ne kombináld túl a dolgokat!

2017. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Legtöbbször telefonálva közlekedek. Ha olyan környéken kell átmennem, ahol megeshet, hogy erőszakosabbak a csövik annál, hogy elég legyen másodjára emelt hangon közölnöm hogy "nincs nálam cigi" és "nincs nálam készpénz" legyen már kedves felfogni. Ha látják, hogy telefonálsz, véletlenül hallják, amint arról beszéltek, merre jársz éppen, van valaki, aki azonnal tudja hívni a rendőrséget, és ez általában elég, hogy tisztes távolságban maradjanak.


Csak hogy egy példát meséljek el a fenti esetre: szakadó esőben behúzódtam egy kapualjba, amíg vártam a buszra, szintén telefonálva. Miután több kétes alak került a kellemesnél közelebb (nem, nem pár gyalogos, aki behúzódott az eső elől, hanem csövik az erőszakosabb fajtából), jó hangosan megjegyeztem a vonalban, hogy amint a készülék húsz méternél távolabb kerül tőlem, riasztja a rendőrséget. Hirtelen ezek az alakok felszívódtak.

2017. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!