Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan csináltok időt a mozgásra?

Hogyan csináltok időt a mozgásra?

Figyelt kérdés

Munka és suli, munka és gyerekek, munka és beteg ember gondozása mellett?


Én heti 40 órát dolgozom, ledolgozom az ebédszüneteket is, esetleg túlóra. Emellett esti suli. Emellett sok más. Csak azért tudok időt szakítani, mert szingli vagyok. Mások hogy vannak ezzel?


2017. márc. 16. 17:29
 1/2 Blade Bone ***** válasza:

Sosem gondolkodom ilyen dolgokon, csak csinálom ami jól esik. Ha elkezdek gondolkodni valamin, pl azon, hogy mozogni kellene, akkor az általában meg is marad puszta gondolatként... A lényeg szerintem az, hogy ne igazítsuk magunkat időhöz a kötelező dolgok lejárta után, mert evvel máris korlátozzuk önmagunkat.

Én hétvégente amúgy még az időt se nézem meg, az szabad teljesen és azt csinálom csak ami jól esik. :)

2017. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hétköznap nekem sincs se erőm, se időm ilyesmire. Illetve időm pl most lenne, de sötét van már odakinn és erre felénk elég rossz a közvilágítás, nem merek ilyenkor már egyedül kimenni futni. Kondira nincs pénzem, így hétvégén mozgok hétköznap meg amikor még nem vagyok teljesen hulla legalább pár percet tornázgatok itthon. Én is szingli vagyok, msot lesz egy randim. Ha összejövünk még ennyi időm se lesz, de azzal nyugtatom magam, hogy akkor majd éjszakánként mozgok. :D
2017. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!