Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felvételi matek részénél mire...

Felvételi matek részénél mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Tanácsok, hogyan írhatnám meg majd a matek felvételit a legjobbra? Járok előkészítőre, de a matek nem annyira az erősségem.

14/L



2017. szept. 23. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy helyesen oldd meg a feladatokat.
2017. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A lenyeg, hogy ne stresszelj ra. Velem anno ugyanez volt, mint veled. Nem a matek volt az erossegem, allandoan kulonorakra jarkaltam, meg a teli szunetben es elokesziton voltam karacsonyozas es egyebek helyett, annyira izgultam es rendesen el is csesztem a matekot. A magyar viszont nagyon jol sikerult mivel azt kb leszartam, mert ugyis menni fog stb stb es mi lett a vegeredmenye? Az sikerult amitol nem feltem es az nem amitol meg feltem. Ezen erdemes elgondolkozni szerintem. Nem azt mondom, hogy en a magyarra egyaltalan nem keszultem, ilyenrol szo sincs, csak a matekot egy kicsit jobban megnyomtam. Ja es meg egy dolog: az idobeosztas nagyon fontos!! Ha egy feladat nem megy ne tokolj rajta, hanem lapozz tovabb es majd visszatersz ra! (Ha eszedbe jut persze, mert egyik ismerosom egy ilyen elven kihagyott egy teljes feladatot:D)
2017. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!:) Ment a zöld pacsi!:)
2017. szept. 25. 17:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl vagy rajta? :)
2017. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!