Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem vannak ilyen...

Csak nekem vannak ilyen gondolataim?

Figyelt kérdés

Szóval... Egyik órán megkérdezték tőlünk, hogy hogyan képzeljük el a jövőnket. A legtöbb lány azt mondta, hogy nem szeretne gyereket. De miért nem? Én mostanában egyre többet gondolok rá, hogy milyen lesz, ha majd lesz egy kisbabám...Ne értsetek félre, még csak nem is vagyok szerelmes, és egyelőre semmi közöm a fiúkhoz. Szerintetek furcsa, hogy ilyeneken gondolkozom/álmodozom?

16/L



2017. szept. 23. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, sok más veled egykorúnak is vannak ilyen gondolatai, még ha nem is mondják.
2017. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális .
2017. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki akar gyereket, nem kötelező. Ilyen egyszerű a válasz.
2017. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A gyermekvállalás alapesetben nem kedv kérdése,mert alapvető biológiai ösztön minden élőlénynél,hogy reprodukálhassa magát és a génjeit továbbörökítse. Tehát az a természetes,ha minden ember akar gyereket előbb utóbb. Hogy valaki 16 évesen két átbulizott hétvége közt azt mondja,hogy ő márpedig nem fog szülni,az egy komolytalan és tapasztalatlan tini véleménye csak,és nem kell neki nagy jelentőséget tulajdonítani. A mai korban a sok szórakozási,kikapcsolódási lehetőséggel amúgy is kitolódik a gyermekvállalás,mert az ösztönöket helyettesíteni tudja ideig óráig egyéb dolog is (akár egy kiskutya is),de ritkán maradnak az emberek 30-35 éves korukra ilyen gondolatokkal,hogy ők nem akarnak családot,gyereket.


Visszatérve a kérdésre,teljesen természetes,hogy ilyeneken is gondolkodsz :D

2017. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én eddig akartam gyereket, célom volt a család

a csalódások után most inkább úgy vagyok vele, hogy már nem érzem célnak, nagy eséllyel lesz, de már nem fogok mindenáron erre törekedni

2017. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

végre egy normális gondolat


szerintem is tök cukik a kicsik, tesóméknál látom, hogy nem is olyan nagy történet mint ahogy sokan tehernek tartják a gyermekeket

2017. szept. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!