Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segítség! A barátnőm veszélybe...

Segítség! A barátnőm veszélyben vagy egy hamis face fiók által! MIT TEGYEK? HELP?!?!

Figyelt kérdés

Az osztálytársam egy hamis facebook fiókkal (JHope-al a BTS-ből) jött össze, állítva, hogy a fiók valódi, és JHope tud magyarul.

A hamis fiókon csak 4-5 kép van, azokon meg 2-4 like.

Én tudom hogy a fiók hamis, de barátnőm nem hisz nekem, hiába mindent elmondtam, miért csaló az az oldal. Nem hitt nekem.

A hamis fiók egyik képe alatti kommentekből ez jött le nekem: Hétfőn, 8:00-kor "szeretkezni" fognak majd. De.

A fiókhoz Korea van kiirva. A csaj lakhelye magyarország.

A BTS pedig most Amerikában fog koncertezni, nem Magyarországon. Arra gyanakszok, hogy sérelem, vagy akár emberrablás is lehet ebből.

A csajnak szájműtéte lesz nemsokára, HÉTFŐN mennek röntgenre. És így nem jön suliba. Rohadtul aggódok érte...

kérem segítsetek!!!



#iskola #fiók #BTS #15évesekvagyunk
2017. szept. 24. 00:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%

A szuleidnek semmi koze ehhez a temahoz, de meg neked se nagyon.

A lany idovel felno, es megtanulja hogy nem szabad ennyire naivnak lenni. Hany evesek vagytok? 12-14?

2017. szept. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
De ha tenyleg rossz dolog fog tortenni, akkor meg nincs vissza ut. 15 evesek vagyunk, kozepiskolasok.
2017. szept. 24. 10:11
 13/21 anonim ***** válasza:
81%

De nem a TE szuleidnek kell torodni a lannyal, hanem a sajat szuleinek kene. Nem kapta meg a jo nevelest es odafigyelest, es elmegy ilyenekkel talalkozgatni, vessenek magukra a szulok.

Nem lesz semmi baja a lanynak, ugyse fog elmenni az embere

2017. szept. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
El fog menni. Hetfon a csajnak miskolcon rontgen. Aztan ugyan ott vasarolni megy a palival.
2017. szept. 24. 12:15
 15/21 anonim ***** válasza:
77%
8-as vagyok, biztos nem írtam valami értelmesen hajnal kettőkor. Szóval a csaj szüleinek kellene tudniuk ezekről. Tudod, azért, mert ha a kislány ennyire könnyen megvezethető, átverhető, könnyen kerülhet később még bajba, hasonló dolgok miatt. Hogy ilyen naiv, és finoman mondtam, szóval nem egy alja emberrel fog még találkozni életében, mire kellő élettapasztalata lesz, hogy kiszűrje őket, és hát ezek hordoznak magukban veszélyeket. Kicsit rendet kéne valakinek rakni a fejében.
2017. szept. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hát kéne, de én nem tudok :/ a szüleit nem ismerem. De azt terveztem, hogy ugye nekünk szerdán szülői értekezlet, szoktam menni édesanyámmal oda. Megkeresem a csaj szüleit, és elmondom nekik, mi a szitu. Csak annyira fogom őket kérni, hogy amelyik ismerősével facen beszélget, CSAK olyanokat tartsom meg, akivel már videochatelt sokat, vagy találkozott élőben vele. A többit tiltásra kéne szánni. Ennyi lenne a tervem :/
2017. szept. 25. 06:33
 17/21 anonim ***** válasza:

A történetben az érdekesség, hogy a barátnők egyébként hasonló gondolkodásúak. A te barátnőd meg nem vesz észre (nem akarja) ilyen piti átverést, mert annyira hinni akar a hazugságnak.

Hogy áll az ügy?

(Feltéve, ha nem kamu)


Van egy olyan opció. Rámész a barátnőd profiljára, és ott kiválasztod a megfelelő opciót.

2017. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Elméletileg találkozott a palival miskolcon. (Azthigyapocsába .-.)

Karkötőt kapott tőle ajándékba.

De szerintem ő nekem kamuzik...de hatalmas nagyot...

2017. szept. 26. 22:23
 19/21 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok. Kérdező, amit utánam írtál a 16-osban, az a Tökéletes megoldás! Azért, amiket írtam. Még az alkalom is megvan hozzá. Csináld meg nyugodtan.
2017. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezen nagyon jót nevettem. :D Hány éves ez a lány? Komolyan elhiszi, hogy az igazi J-Hope az? És, hogy tud magyarul? LOL xD
2017. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!