Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elkezdhetek ismerkedni 24...

Elkezdhetek ismerkedni 24 évesen facebookon egy 15 éves csajjal?

Figyelt kérdés
Egyik öcsémnek volt osztálytársa. Most mentek gimibe, de más osztályokba. A nyáron lett facebookja a csajnak, és bejelölt. Eddig látásból se ismertem, de a képe alapján jó csaj.

2017. szept. 24. 20:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne akarj tőle semmit! Beszélgetni persze lehet, de mire vezetne az?..egy 15 éves még nem azt akarja egy kapcsolattól, amit egy 24 éves..később nem lesz olyan nagy ez a 9 év korkülönbség de még az..ráadásul szerintem ha összejönnél vele, akkor balfsznak gondolnának, aki csak egy kislánynak tudja elvenni az eszét
2017. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kimondottan gáz ha 24 évesen csak egy 15 éves csajra futja. Persze mindenkinek más az értékrendje.
2017. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
24 évesen a gyakorikérdéseken kérsz engedélyt? Agyilag te is olyan 15 éves szinten mozoghatsz, összeilletek.
2017. szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Nem egyszer láttam ilyen párosítást, de nem volt egyik sem hosszú kapcsolatú.
2017. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Persze, úgyis divatos manapság a muszlim/közel-keleti kultúra; miért is ne ismerkedhetne egy felnőtt kan férfi egy éppen legális gyereklánnyal? Az ostoba nyugati országokban persze 18 év a korhatár, de szerencsére mi vagyunk olyan fejlettek, hogy tudjuk, hogy egy gyereknek lehet jó teste...
2017. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Mi a szar köze van a közel keleti valláshoz ennek? Nem a TV-ből kellene informálódni egy vallással kapcsolatban...
2017. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

#6 Nem a tvből informálódok, a neten olvasok olyan fórumokat, ahol exmuszlimok írhatják le a tapasztalataikat. És jah a "child bride" jelenségnek legalább annyira nincs köze a közel-kelethez, mint a honor killingeknek...

Az a baj, hogy sokaknak a vallás megítélése fontosabb, mint a vallás miatt szenvedő hús-vér embereké.


Na jó, ez eléggé átment off-topicba, szóval hogy visszatérjek a témához: leszavazhattok 0%ra, akkor is gusztustalan minden felnőtt férfi, aki kiskorú lányokkal kezd :)

2017. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Gáz vagy.
2017. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nyomorek
2017. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az mennyire lenne kevésbé gáz, ha élőben tenném?
2017. szept. 27. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!