Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszok! Tudnátok nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamaszok! Tudnátok nekem mondani olyan mondatokat, amivel elkezdhetek ismerkedni (buszmegállóban, parkban, ilyesmi)?

Figyelt kérdés

Fontos lenne, mert eddig valahogy mindig a másik fél kezdte a beszélgetést, viszont most van egy fiú, akivel egyszerűen nem tudok mit kezdeni :D Már leült mellém egy párszor (buszon, padon meg az önkiszolgálóban), és köszönt is, de nem beszéltünk még egy szót se :D

16/l


2012. jan. 17. 15:53
 1/5 Zsófi0657 válasza:
Dobj fel egy éppen aktuális témát időjárás, ünnepek, hétköznapok. Buszmegállóban, buszon pl. kérdezd meg hova megy mi a célja. Ha parkba mész érdemes vinned magaddal egy kutyát, azzal nagyon könnyű ismerkedni. :D Rendezvényeken, szórakozóhelyeken hívd meg egy italra azt, akivel éppen össze szeretnél ismerkedni. Gyakorlatilag bárhol, bárhogy lehet ismerkedni a követlen, szimpatikus emberekkel mindenki szeret beszélgetni. :)
2012. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Valaszolok ***** válasza:

Buszon:-Jó napot jegyeket,bérleteket!:D

Parkban:Ne haragudj a te kutyád piszkolt a lábam elé?:D


Remélem segítettem.....

2012. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kő faxtorta ?
2012. febr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csá! Akkor ma du. nálam 4-kor! Csá
2013. dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kérdezd meg tőle az időt!! Vagy pl. hogy szerinte melyik szín áll neked a legjobban!

vagy bármi csak szexi legyen! ;) (14/l)

2015. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!