Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy lenéznek...

Miért érzem azt, hogy lenéznek az emberek, azért mert megvetem a piát és a cigit?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem... Nem szeretem a piát, és a piás embereket sem. Hétvégente bulikba sem járok, mivel mint mondtam, utálom a piás embereket. Teljesen kitaszítva érzem magam az osztályomból - bár sosem mondták ki konkrétan, de jól tudom -. A barátnőm is szeret eljárni bulikba (nagyon ritkán), és akkor is csak nagyon keveset iszik. Viszont ha társaságban van cigizik is. És ha megemlítem, akkor "nem vagy az apám" stb. stb. 11 hónapja vagyunk együtt. És nem csak erről van szó. Az átlag emberekről... miért kell lenézni, amiért undorodok ettől az egésztől?


17/F



2017. szept. 25. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Tényleg nem vagy az apja. Ne ba*ztasd! A többit meg beképzeled. Senki nem néz le, vagy nem azért néznek le mert nem iszol/cigizel.
2017. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Próbáltad,és nem tetszett,vagy csak valamiért "megveted"?

Nem hiszem hogy bárki lenéze emiatt,de az tény hogy az emberek többsége,aki ilyen életet él,nem érti hogy te miért vagy kívülálló. Mint mondod,emiatt nem is jársz bulikba. Biztos azt hiszik hogy nem akarsz velük társalogni.Pedig attól hogy nem iszol,még tudsz bulizni ugyanúgy :)

2017. szept. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Különleges ettől nem vagyok, de azon sem kell csodálkozni ha rosszul veszi ezt bárki is ha beszólsz érte neki.
2017. szept. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán szólok be nekik, de tudják, hogy nem szeretem az alkoholt. Egyszerűen nem lelem örömömet benne. És 1-es, azt írtam megemlítem neki, de nem rossz indulatból, és nem szabok meg neki semmit, mert valóban nem vagyok az apja. Csak elmondom mi nem tetszik. Sosem mondtam neki olyat, hogy "Nem csinálhatod" vagy, hogy "Ne csináld".
2017. szept. 26. 05:59
 5/7 A kérdező kommentje:
És talán most azt hiszitek, hogy antiszociális, beszólogatós gyerek vagyok :D De egyáltalán nem. Csak néha kicsit túl komoly. Rengeteg barátom van, akikre mindig számíthatok. Én jobban szeretem a visszafogott életet.
2017. szept. 26. 06:02
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Ha jobban szereted a visszafogottságot,akkor mért zavar hogy mások mit gondolnak? Te ilyen vagy,ők olyanok.

Csak egyszerűen nem értem miért tartóztatod magad ezektől. Az tény hogy nem egészséges,de ezt ők is tudják. Van egy pár ismerősöm aki egyszer ivott és megijedt a "felszabadult" érzséstől,és azóta ilyen idegesítő straight edge lett.

Lehet hogy azt hiszik hogy ezzel akarsz pózolni vagy ilyesmi.Persze elhiszem,hogy nem így van. De esetleg magyarázd el nekik hogy mit gondolsz erről,és akkor megértik ők is.

2017. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os, ezen még nem is gondolkoztam. :D Köszi, meg fogom próbálni :D
2017. szept. 27. 05:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!