Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Akárhova...

Mit csináljak? Akárhova megyek folyton azt érzem, hogy mások lenéznek. Többi lent.

Figyelt kérdés

Általános-, és középiskolában is láttam másokon - főleg lányokon - hogy lenéznek, kinevetnek, gúnyolnak a kinézetem miatt, úgy tekintenek rám, mint ellenségnek. A barátnőim könnyen barátkoznak. Akikkel ők jól kijönnek, azok engem utálnak. Ha végigmentem a suli folyosólyán, összesúgtak,és mindig gyomoridegem volt. Próbáltam mindig azt mutatni, hogy nem hallom, nem veszem észre, és határozott vagyok, de belül...

Alig vártam, hogy végre leérettségizzek, de nem szűnt meg ez az érzés. Ha a városban is elmennek mellettem fiatalok, lehajtom a fejem, hogy ne lássák az arcom, vagy pedig nagy komolyan, határozottan elfordulok. Anya szerint nem adok a külsőmre. Szerinte nem öltözködök és nem sminkelek úgy, mint egy 20 êves. Nem nagyon követem a divatot. Én csak olyanokat hordok, ami az ízlésem, ami tetszik, és ami szerintem jól áll, amiben jól érzem magam. Barátnőim szerint mindig jól nézek ki. Hiába vagyok 20 éves, mindenki 15-16-nak néz, emiatt olyan senkinek érzem magam. A fiúbarátaim is csak havernak látnak. Nem látja bennem egy fiú se a NŐT. Haverjaim előtt is csak azt hallgatom, hogy ki tetszik nekik, meg ez a lány, meg az a lány olyan szép, gyönyörű, kedves, aranyos...pedig a nőies alakom megvan. Van mellem, fenekem. Annyi, hogy 52 kg vagyok, ês dagattnak látom magam. Az arcom nem valami szép. Sok miteszerem van az orromon és az államom. Tele vagyok pattanással. Próbáltam alapozókat, de attól is jobban kipattogok. Anyám szerint túl topisan, kicsit fiúsan öltözkôdök. Igaz, van egy pulóverem, amit haveromtól kaptam, de nekem tetszik. Inkább az olyan ruhák jönnek be, mint amilyeneket a koreaiak hordanak :)


20-/L


2017. aug. 31. 21:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Más lányok olyan lazák, és menők, körbeveszik őket a fiúk. Én csak lúzer vagyok mellettük. Ha elmegyek a kirakatok mellett, mindig megnézem magam az ablaküvegben, hogy megigazítsam magam, mert idiótán nézek ki, ha pl fúj a szél, vagy kipirosodok télen, vagy nyáron.
2017. aug. 31. 21:19
 2/9 anonim ***** válasza:

Kéne látni rólad képet, de lehet, hogy csak a korábbi dolgok égtek beléd annyira agyilag, hogy már azért vagy ilyen szinten, és ez hat ki minden egyéb szociális dologra

23F

2017. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A pattanásos arc elég hátrányos.

Viszont amit kisugárzol, azt kapod. Ha lehajtott fejjel megy valaki akkor az szinte követeli a figyelmet, és ha ítélkező emberek odafigyelnek akkor azok bizony ítélkezni fognak. Nagyon feltűnő tud lenni ha valaki így "szenved", én is sokszor sokkal jobban észreveszem az ilyen embereket, mint akik normálisan mennek.


Igazából amit leírtál azok alapján egyáltalán nem látok semmi rosszat, csak az arc ami nem lehet túl vonzó.

A többi igazán nem számít.

Ismerek fiúsan öltözködő lányokat, 46 kilós lányokat, teljesen más öltözködésű lányokat, és egyikkel sincs semmi baj, viszont az arc az ami tud problémás lenni, mert az teljesen más dolog. Valószínűleg még ha jó tested is van, nőies is vagy, az arcod miatt nem kedvelnek.


Én a helyedben az arcoddal kezdenék valamit, majd az önbizalommal, és ennyi. A többiben egyáltalán nem látok problémát.

2017. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne hasonlítsd magad másokhoz állandóan.

Ismerek egy 46 kilós hippi lányt, teljesen máshogy öltözködik, más a stílusa mint a többi lánynak, és így gyönyörű. Ha összehasonlítgatná más lányokhoz akkor ő is vesztene az önbizalmából.


"Ha elmegyek a kirakatok mellett, mindig megnézem magam az ablaküvegben, hogy megigazítsam magam, mert idiótán nézek ki, ha pl fúj a szél, vagy kipirosodok télen, vagy nyáron."

Mindenki idiótán néz ki ha fúj a szél és elfújja a hajukat. Én nekem le is égett az arcom nyáron, teljesen piros voltam.

Ha ilyen apróságok miatt aggódsz, és konkrétan sértegeted magad azzal nagyon rontasz a helyzeteden. Próbáld meg a szépet látni magadban, például a nőies tested milyen jó.

Ismerek lányokat akiknek meg semmi alakjuk sincs, mégis boldogok. Miért? Mert a jót látják magukban, és nem az van mindig a szemük előtt amit nem szeretnek magukban.


"52 kg vagyok, ês dagattnak látom magam."

Hány cm vagy?

2017. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Alacsony vagyok. 156 kb
2017. aug. 31. 21:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Az arcom nagyon kislányos, ezért is néznek 15-nek :/
2017. aug. 31. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Küldesz képet privátban?

Nem feltétlenül probléma, ha fiatalabbnak néznek. Én is 5 évet szerintem minimum letagadhatok, de lehet többet is. Most még hátránynak tűnhet, de később jó lesz ez.

2017. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi lennék egy képre.

Amiket írtál teljesen színpatikusnak képzeltelek el.

Remélem nem fog kiderülni, hogy valójában nincs is semmi baj veled, és tök aranyos vagy, csak hiszel más emberek negatív hozzászólásaiban..

2017. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bevallom, nem olvastam el a részletezésedet, de én is gyakran érzem azt, hogy lenéznek. Igyekszem nem törődni ezzel.
2017. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!