Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok már így, ha akartatok...

Voltatok már így, ha akartatok venni valamit?

Figyelt kérdés
Csak egy példa. Kinéztetek egy új telefont mert a régi már haldoklott. Legyen 150 ezer ft az új. Elkezdtetek spórolni rá. A pénz össze jött, de sajnáltátok kiadni érte, inkább használtátok még a régit. Teltek a hónapok, összejött a telefon árának már az ötszöröse, de inkább így se veszitek meg. Lenne pár dolog ami kellene nektek, örülnétek neki, hasznos lenne, de inkább megvagytok továbbra is nélküle, hátha egyszercsak kell valamire a pénz. Természetesen nem lemondva mindenről (kaja stb stb)
2017. szept. 26. 13:46
 1/6 anonim válasza:
0%
ja! utána egvették hejettem, és mikor úgy döntöttem, hogy mégis megveszem, már nem volt ott...
2017. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

en igy vagyok az autovasarlassal

jovore lesz a 6 . eve hogy sporolok ra

azota osszejott az auto aranak negyvenszerese de a mai napig nem vettem meg



naponta kb 4 orat toltok a hasznaltauto.hu bongeszesevel

nalam ez ilyen abszurd dolog

2017. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen sajnos.

De nem csak telefonnal, azt nem veszek, amíg komplett tönkre nem megy (remélem, az majd csak diploma után lesz valamikor). De sajnos csizmára is sajnálom, pedig az nem 150 ezer...

2017. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Most például kinéztem egy notebookot, meg is tudnám venni, pénzem is maradna még bőven, de sajnálom rá kiadni.

Telefonnal szintén így vagyok. Szerintem az az oka, hogy tudom mennyit kell dolgozni érte és hogy kb 2-3 év múlva elavul, szart sem ér majd...

Kelleni viszont kellene, mert a gépem kezd haldokló félben lenni. (Amit szintén rohadt drágán vettem, de mostanra már nem ér semmit)

2017. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én bringával voltam így, mindig láttam a 100ezres bringákat és mindig álmodoztam, aztán fizetésemből elkezdtem 30ezresével sporolgatni, bezsonggtam teljesen, ezért olvasgattam a bringákról... mikor összejött a 100, már 300ezrest akartam, mikor meglett a 300ezres, már 750ezrest akartam, mikor meglett a 750gondoltam már csak egy kicsi van az 1200000res országútihoz és azzal milyen király lesz... mikor meglett az 1200000 vettem egyet decathlonban 100ért meg egy autót... azóta (3éve) 2* ültem a bringán :D
2017. dec. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég sok ilyen van. Aztán van hogy átkattan az agyam és mégis megveszem. Mondjuk 150 ezer egy telefonra nálam kizárt. :)

Pl. szeretnék egy robotgépet, de sajnálom rá a pénzt.Vagy szeretnék egy új mosogatót, de ha olyat veszek amilyet igazán szeretnék, az négyszer annyiba kerül, mint a másik típus, vagy is már szívom a fogam. Szerencsére a szüleim mindig pont azt vesznek nekünk karácsonyra, amiért tudják, hogy fáj a szívem, de magamnak sosem venném meg, mert sajnálom rá azt az összeget. Persze mindezt ésszerű kereteken belül. :)

2017. dec. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!