Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Bevállaltatok már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bevállaltatok már egy olyan kapcsolatot, amit nem akartatok, de valami miatt kénytelenek voltatok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg :D
2017. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Persze, feleségül vettem a királylányt, mert jött vele a fele királyság is, én meg dohánytrafikokat akartam nyitni mindenfelé meg felpörgetni a kaszinóbizniszt. A kapcsolatot nem akartam, de magyar népmese lett belőlem, ami azért mégiscsak szép.
2017. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kénytelen? Miért? Fegyvert tartanak a fejedhez vagy miért lennél kénytelen?
2017. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Nem értem a sok értetlenkedőt. Örüljenek inkább, hogy ne kerültek hasonló szituációba!


Kérdező: Igen, én már jártam így.

24 éves koromban végleg összevesztem anyámmal, majd elmentem otthonról. Egyetlen bűnöm az volt, hogy én voltam az egyetlen fiú két lány mellett. Amióta az eszemet tudom mindenért én voltam a hibás, és állatként bántak velem. Egyszóval besokkaltam a megaláztatások miatt, és hogy még közel 25 évesen is szemétkét kezelnek. Mivel szociális kapcsolataim részben a gyerekkorom óta tartó bántalmazások miatt gyakorlatilag 0 volt akkoriban

Először az apai nagyanyámhoz mentem, de vidéken nem igazán van munkalehetőség.

Miután beszéltem a nagynénémmel, az egyik unokatestvéremnél húztam meg magam. Német-történelem szakos tanárnő volt akkoriba, így szükségem volt rá középfokú megszerzése miatt. Nagy megkedveltem őt, és tényleg sokat köszönhetek neki. Nyolc évvel idősebb nálam, így jobban ismeri a világot, valós képet mutatott róla, de KEDVESEN. Ne volt velem bunkó, egyszóval mint egy valódi testvér lett volna. Nagyon megkedveltem.

Aztán egy idő után egyre kihívóbb lett. Ez természetes, ha egy fiú és egy lány össze van zárva. Előbb-utóbb az egyik fél többet akar. Mivel nála laktam, és szükségem volt a segítségére, bevállaltam.

Hosszas morális huzavonába került, mivel nem vagyok belé szerelmes. Az alakja se jön be: túl vékony, és a mellei is kisebbek, mint amiket szeretek.

Tehát megtörtént. De még sosem éreztem magamat kiszolgáltatobbnak! Bár nem tett szóvá, de akkor rajta múlt a jövőm. Meg kellett tennem. meg aztán, ha mégis megbukom a középfokún, utána minden hitelemet elvesztettem volna előtte, és ő is az utcára rakott volna.

Alig vártam, hogy utána meglegyen a vizsgám, és elhúzhassak onnan. Bár végülis a teljesítményével meg lehettem elégedve, és idővel asszimilálódtam a helyzethez, sosem tudtam igazán megkedvelni. Még egy szobába sem költöztünk.


De végig rendkívül sokat köszönhettem neki, mert elindított a valódi élethez vezető útból, és egy depressziós lecsúszott elemből, egy életrevalóbb embert csinált. Kirángatott abból a mocsárból, amibe a tetves szüleim gyerekkoromba dobtak, és ezért sajnos nekem is áldozatokat kellett hoznom.

Szerencsére nem csináltam fel.

2017. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Ilyen egy álomnő! :D
2017. júl. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem.

Rokon volt, és szexuálisan sem tartottam vonzónak. Csak meg kellett tennem, mert nem kockáztathattam, hogy összejöjjön valaki mással, amíg nincs meg a nyelvvizsgám., mert akkor bye-bye!

2017. júl. 20. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!