Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az ha egy ember...

Miért van az ha egy ember mond valamit olyan "nyomott" hanggal nekem vagy ha kerdezek tole valamit es ugy valaszol akkor az nekem rosszul esik?

Figyelt kérdés
Próbálok direkt szépen kérdezni és beszélni az emberekkel de mégis nagyon sokszor rosszul esik és akár órákat is elgobdolkodok rajta hogy hogy kellett volna inkabb mondjam/kerdezzem hogy ne válaszoljon igy az illető vagy csak lehet én látom ezt ilyen rossznak?
2017. szept. 29. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem is szokott zavarni, ha valaki elég túlvilági módon válaszol. Aztán legtöbbször csak olyan beállítottságú az ember. Sokat tenni ellene nem lehet, hozzá kell szokni, hogy ilyenek is vannak.
2017. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért kellene bájolognia veled? Kérdeztél, válaszolt ,de nem kell hozzá vigyorognia meg tapsikolnia! Van éppen elég gondja az embereknek hidd el.Te meg lépj túl ezen .
2017. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!