Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mentetek már el torz kinézetű...

Mentetek már el torz kinézetű ember mellett az utcán? Mi zajlott le bennetek?

Figyelt kérdés
Semmi bajom ezekkel az emberekkel, nem ítélem el őket sőt inkább sajnálom... De ma elmentem egy olyan ember mellett az utcán aki úgy nézett ki mintha nem lett volna szeme meg orra és nagyon rossz érzést váltott ki belőlem. Persze nem bámultam meg de azért észrevettem...
2017. szept. 27. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Sajnálat.
2017. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megsajnáltam, hiszen senki se tehet arról, hogy milyen külsővel áldották meg, ezenkívül betegség is lehet a kinézetének az okozója.
2017. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer láttam egy olyan férfit, akinek elképesztő kicsi volt a feje, nagyjából feleakkora, mint egy átlagos fejméret. Először megdöbbentem, majd sajnálatot éreztem iránta.
2017. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bennem ilyen találkozás kész traumát szokott kiváltani, iszonyatosan zavarba tudok jönni tőle.

Nagyon empatikus vagyok, így nem elég, hogy elszorul a gyomrom, még kényszeresen próbálok normálisan viselkedni az illető körül, nehogy véletlenül megbántsam.

Talán azért is, mert egyszer elbambultam a buszról kifelé meredve és arra tértem magamhoz, hogy egy sérült lábú bukdácsoló nő felé "bámulok".

Látszott rajta, hogy magára veszi és rosszul esik neki, azóta sem bírom kiverni a fejemből :(

2017. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Általában semmi. Nem érdekel ki hogy néz ki. Nem az én dolgom, saját problémája. Nem fogom emiatt lesajnálni, kevesebbnek titulálni vagy imát mondani szegényért.

De pont ma az előttem elhaladó buszról úgy megbámult egy kis srác vicces pofával hogy nem tudtam mit tenni, elmosolyodtam milyen fejet vágott.

2017. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Igazából semmi különös. Ő olyan, kész. Kb. ugyanannyira mozgat meg, mint amikor egy szőke hajú vagy barna szemű embert látok, tudomásul veszem a létezését és annyi.
2017. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha ilyesmi jön velem szembe előfordul, hogy elröhögöm magam. Nem gonoszságból, csak simán a helyzet miatt. Vagy undort vált ki a deformáltsága. Teljesen normális reakció mind a kettő. Ez van a furcsa dolgokon röhögünk vagy hányunk. Nem mindenki él maxra csavart empátiával a hétköznapokon.
2017. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Főként sajnálat, de ezt próbálom nem kimutatni. Szerintem jobban érzik magukat ezek az emberek ha egyformán kezeljük őket az egészséges társainkhoz hasonlóan.
2017. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elkezdek gondolkodni a miérteken, nem bámulom, csak megjegyzi az emlékezetem a szitut. Neki is élni kell, nem szekálom vagy valami, ha segítséget kér, megadom neki. Emellett hálás vagyok a sorsnak, hogy "csak" annyi bajom van, amennyi.
2017. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!