Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok ilyesmiken...

Ti is szoktatok ilyesmiken gondolkozni?

Figyelt kérdés

1. Vajon milyen hatással vagyok mások életére?

2. Miben lenne más az életem, ha néhány jelentéktelennek tűnő (de mégis fontos) dolog nem történt volna meg?

3. Mire jó néhány totál random találkozás? (Pl ma a metrón egy fiú kb beavatott az életébe, de soha nem láttam még, és gyanúm szerint többé nem is fogom.)

4. Vajon mit csinálhat most az, aki nekem van szánva, de (talán) még nem is ismerjük egymást?

17/L


2017. szept. 30. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán eszembe jutnak ilyen dolgok, de gyorsan elhessegetem magamtól, mert nincs értelme ilyesmiken elmélkedni. Célszerűbb olyasmin, amivel előrébb viszem a dolgaimat.
2017. szept. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2017. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen.


1. Nem sok ember életére vagyok hatással, az enyémre is kevesen vannak, de ők nagyon.

2. Például? Mire gondolsz, ami jelentéktelennek tűnik, mégis fontos?

3. Ez valószínűleg már semmilyen hatással nem lesz az életedre (bár ki tudja?), de vannak olyan random találkozások, amik lehetnek.

4. Biztos Gyakorin válaszolgat. :)) Amúgy nincs olyan, hogy valaki "neked van szánva". Vannak emberek, akik nagyon összeillenek, mások kevésbé, de nincs olyan, hogy egy "nagy Ő".


18/f

2017. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3as:)

A jelentéktelennek tűnő dolgoknál a pillangó hatásra gondolok. Tehát például meg kell állnod a sorompónál, ami nem tűnik fontosnak, viszont lehet hogyha nem így lenne akkor karamboloznál.

És tudom, hogy nincs igazán nagy Ő de szeretek ebben a kellemes hazugságban élni.:D

2017. szept. 30. 10:21
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Nem vagyok kedves.

2. Értem. Igen, megtörténhet ilyesmi, de szerintem nem túl gyakori.

3. Majd kiábrándulsz. :P

2017. szept. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De úgy könnyű, ha Budapesten él az ember. :)
2017. szept. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1, Igen, sokszor. Többnyire rossz hatással vagyok rájuk;

2, Igen: megtörtént volna helyette más, ami ugyanide (vagy legalábbis hasonlóan ide) vezetett volna;

3, Igen: minden eddigi találkozásomnál úgy érzem kölcsönösen adtunk egymásnak valamit. Aztán vége lett. Talán így kellett lennie: valaki élete így van megírva;

4, Ez egy nagyon jó kérdés (tetszik). Nem gondolkodtam még ezen, de érdekelne. Kicsit olyan ez, mint a "Hova születünk?". Rejtély.

2017. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Néha az első kérdésen.
2017. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!