Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha dadogok?

Mit csináljak ha dadogok?

Figyelt kérdés
Kb második vagy harmadik óta dadogok de csak akkor ha így rámjön és az iskolában mindig nagyon félek nehogy engem szólítsanak fel, mert az nagyon rossz érzés hogy nézenek téged miközben próbálod kimondani amit szeretnél😞 Nagyon kérem aki tud segítsen, örök hála lenne érte.
2017. okt. 2. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én segítek szó csill:D Na szóval a dadogás egy pszichés betegségnek is mondható,de nyugi,mert elég könnyen kezelhető.Például NE FÉLJ attól ha megszólítanak,mert ez is egy ok illetve valószínűleg volt valami traumád,amit nem osztasz meg itt.Nyugodtan írj privátba,úgy is megbeszélhetjük.
2017. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Logopédus és pszichológus.
2017. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló gondom volt/van. Ha megakadok, másik szót mondok. Ez jól bejött tízen egypár éves koromtól olyan 45-47 éves koromig. Mostanság megint megakadok.

A technika megtanulása kicsit macerás volt, de a szókincsemnek jót tett. (azonnal kell szinonima, vagy töltelékszó minden szó helyére)

2017. okt. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!