Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha nem tudom...

Mit lehet tenni, ha nem tudom elviselni a körülöttem lévő embereket, és kiállni se tudok magamért, mert elég súlyosan dadogok?

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 17:00
 1/6 A kérdező kommentje:
nem látom semmiféle más megoldást, csak az öngyilkosságot már hosszú évek óta, csak ahhoz is b*szari vagyok. a szüleim-et leszarom nem azért nem tudom megölni magam, hanem pusztán csak félek, a fájdalomtól kíntól.
2016. szept. 3. 17:02
 2/6 A kérdező kommentje:
férfi vagyok 25 éves, ha érdekelne valakit.
2016. szept. 3. 17:03
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon gyenge jelem vagyok/voltam, és ebből kifolyólag lelkileg nagyon beteg vagyok. ocd-m van, gad, mániás depresszió, rgen szociális fóbia. én már nem akarok semmit se az élettől, nem vágyom a boldogásgra, se semmire, csak az örök nyugalomra. az embereket ki nem állhatom, nem nyitom feléjük, de a barmok megtalálnak mindig, és szekállnak
2016. szept. 3. 17:07
 4/6 A kérdező kommentje:
sok ember van aki szeret, de nekem folyton csak az idegeimre mennek, a kedveskedésükkel, és nem tudom lekoptatni őket
2016. szept. 3. 17:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Szomorú ezt olvasni.. Kéne találnod valami célt, mert ez így nem jó semmiképp számodra..
2016. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? :)
2017. nov. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!