Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a megwrőszakolós dolog igaz?

Ez a megwrőszakolós dolog igaz?

Figyelt kérdés
Elítéltek,8 hónap letőltendőt kaptam,a váci börtönbe visznek. Nem vagyok egy túl jo kiállásu ferfi és nemtudom hogy megy ez ami a filmekben van hogy megerőszakolják az újoncokat. 14 én visznek be addig örülnék egykét válasznak

2017. okt. 2. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Ez itthon nem jellemző, nem fognak $eggbe toszni, de attól még simán megverhetnek.
2017. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Komoly válaszoknak orulnék
2017. okt. 2. 22:15
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyes,köszi a normális választ!
2017. okt. 2. 22:15
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
nekem volt ismerosom a sitten es ott annyira kivannak ehezve a ferfiak hogy megszopattak meg meg is dugtak, raadasul ha gyenge vagy akkor csicska leszel es gyakran meg is fognak verni ha becsicskulsz nekik akkor talan nem utnek szet annyira, nem ijeszgetni akarlak de tenyleg ez megy bent, am mit kovettel el??
2017. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem minden olyan mint a filmekben, az első tipp:

Ne balhézz! Rengeteget látni a filmekben, hogy "a legnagyobbat kell kiütni a tisztelethez"...na nem, újoncként valószínűleg a következő reggelt nem éled meg ha ezt megteszed.

A nemi erőszak esélye börtön/közösségfüggő, reménykedj, hogy jó helyre kerülsz.

Ha nem balhézol is meg fog találni a baj, ezt garantálom. Ha csak 2-3 ember ver meg, nehogy csengőt merj nyomni, mert gyűlölik a spicliket, tényleg csak vész esetében nyomd meg, amikor 10-en rád mennek, és esélyes, hogy a börtönőrök nélkül fakereszt.

Az értékeid (cigi pl.) rejtegesd amíg nincsenek haverok.

Ne hagyd magad, légy határozott, vad, sérthetetlen, ha valaki csicskáztat, és csak ketten vagytok a helyiségben, ne várd meg amíg ő üt először.

Ha elveszik a kajád, vedd el másét... Persze szemétség, de ha túl akarod élni, akkor muszáj ilyenekhez folyamodnod.

Sose kezdeményezz "barátkozást". Ha szürke maradsz, ép maradsz. Ha valaki kér tőled valamit valamiért csak úgy ismeretlenül, kétszer is fontold meg.


Miért ülsz?

2017. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ötös,írok peivátban!
2017. okt. 2. 22:20
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
A nyíregyháziról tudok pár szót szólni. Ha kis bolti lopásod, max. autólopásod volt, az semleges, a legjobban a "fehérgallérosokat" becsülik meg, itt a csalókról van szó, viszont az erőszaktevők nem a kedvenc kategória errefelé.
2017. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Betörésnél voltam sofőrféleség
2017. okt. 2. 22:25
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

 

Nem hiszem, hogy aggódnod kellene, bár attól függ, hogy nézel ki, mennyire vagy viktimológiai eset és hogyan viselkedsz. Az sem mindegy, mit követtél el, de ha csak nyolc hónapot kaptál, akkor valószínűleg nem vagy kétszeres pedofil anyagyilkos.

Ha látják, hogy magad alatt vagy, félsz vagy csak el vagy keseredve és feladtad, rád szállhatnak, de a nemi erőszakig nem hiszem, hogy elmenne a dolog, csak elveszik a cuccaidat, elszívják a cigidet és effélék. Mutasd magad jókedvűnek, beszélgess, menj sétálni és általában legyél passzívan barátságos, de ne bizalmaskodó.

Figyelj arra, hogy nem mindenki lesz őszinte veled. Hallgasd meg, ki mit mond, mit tanácsol, de ne fogadd meg ész nélkül, azt is figyeld, ők mit csinálnak és hogyan. Mások baráti közeledését fogadd fenntartással, de ne legyél elutasító sem. Főleg akkor legyél óvatos, ha olyasmire akarnak rávenni, ami szabályellenes, mondván "mindenki csinálja". Ne akarj okosabb lenni másoknál, legalábbis amíg ki nem tapasztaltad, milyenek a többiek.

2017. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem provokálsz, szerintem akkor nem lesz gond, na meg börtön és börtön közt is van különbség, mármint, hogy kik lesznek a társaid, nyilván nem fognak életfogytosok közé tenni, akik amolyan úgyis mindegy lapon megtesznek bármit.
2017. okt. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!