Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lesz ez a nap?

Szerintetek milyen lesz ez a nap?

Figyelt kérdés
:)
2017. okt. 3. 06:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Nekem izgulos, mert nem tanultam meg azt amiből felkeltetni fognak. De együtt boldog, mert angolból kikapom az 5-ost. Egyben rossz mert föciből holnapra kell tanulnom, nyomasztó, mert holnap kell tanulnom a himnuszt (már egyszer megtanultuk, szóval nem lesz olyan nehéz) fura, mert ma 7 órám lesz énekkar miatt és bonyolult mert nzelvtanra elfelejtettem készülni.


Egyben futós is mert most emiatt le fogom késni a buszt!

2017. okt. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Idáig jól indult, 6 kávé, fél doboz cigi. Nyugalom, unalom.
2017. okt. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Mint egy hétfő. Már bedobtam egy kávét és itt ülök ebben a gusztustalanul büdös, koszos padokkal teli hideg osztályban és remélem mihamarabb hazaengednek a szintén gusztustalanul lomos otthonomba ahol ha a belem kiköpöm se tudok rendet varázsolni a gyűjtögető anyám miatt. Szóval klassz lesz.
2017. okt. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Tegnap leoltottam egy sracot mert nem tetszik hogy ugy beszél mint egy haverjával minden nőről szexualis hozzáállasrol meg hogy csajokkal almodik, pedig ugy volt hogy osszejövünk de engem az nem hat meg ő hogy ki van.


Ma kiderül hogy lelép vagy kèpes nőként kezelni és megválogatja a szavait es nem azzal fűz hogy neki hiànya van

2017. okt. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem lesz valami jó, mivel iskolába kell mennem... Majd csak túlélem valahogy, legalább nincs első órám.
2017. okt. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
itthon leszek, készülnöm kell a holnapi tárgyalásokra, talán egy kisebb túra meg 2-3 óra angol tanulás belefér
2017. okt. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A nap az hagyján mer legalább napsütésre keltünk - itt Angliában. De délután a főnökasszonyomnál kell pepecselnem 2 óra hosszát aminél semmit nem utálok jobban. Az minden, csak nem munka. :)
2017. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát a reggeli lelki fröccsöm meg volt, de elég jó napnak látszik :)

majd kihozom a maximumot :)

2017. okt. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 manó1235 ***** válasza:
Takarítós pihenős nap lesz, kicsit gethelek remélem holnapra jobb lesz 2 állásinterjúra is megyek majd :) Örülök mert süt a nap és aránylag szép idő van :)
2017. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tízkor keltem, végre kipihentem magam rendesen. Le kell adnom valamit estig, emiatt picit feszült vagyok, még nem látom a végét, hogy hogy fogom elkészíteni. Be fogok menni a tanfolyamomra, de nem készültem fel, úgy érzem magam, mint középiskolában, teljesen átérzem az előző válaszolók vizsgadrukkját. Remélem, nem szólítanak fel. Holnap lejár az otthonról dolgozós időszakom, és lehet, hogy fura, de így majd' egy hét után már hiányoznak a kollégáim, várom, hogy bemehessek. Beteg voltam, és ma edzeni akartam de még mindig nagyon gyengének érzem magam, majd meglátom, mi lesz. Ez egy kicsit frusztrál.
2017. okt. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!