Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Este verekedtem egy cigánnyal,...

Este verekedtem egy cigánnyal, mi lesz ez után?

Figyelt kérdés
Egy kocsma mellett történt, hozzánk csapódott ő,meg a haverja, aki nem volt cigány. Jó nagy csoportban voltunk. Véletlenül meglöktem, erre beszólt nekem, és hát verekedtünk. Kettőt kaptam, nem igazán látszik a helye, alacsony, vaságyastul 50 kg volt a gyerek, és nálam fiatalabb, de olyan részeg voltam, hogy nem találtam el, nem tudtam megütni, ezért inkább elmentem. Ő ütött először egyébként. Sötét volt, és mindketten ittunk eleget, nem emlékszem az arcára teljesen. Lehetséges, hogy jön a fámilí, és megkéselnek? Egyébként nem ismer engem, és én se őt. Mit csináljak?
2017. okt. 1. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit, kár ezen problémázni. Ő se fog keresni téged és a családja se.
2017. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Erre a kérdésre mégis mit lehetne válaszolni? Hozzá sem nyúltál, eleve nem lehet tudni hogy milyen vérmérsékletű emberről van szó és ő is részeg volt. Paranoid vagy? Vagy csak cigányozni jöttél és vitát generálni róluk? Hogy jöjjön a sok nagyokos az általánosítással meg rasszista dumákkal hogy neked véged mert rá mertél nézni egy romára.
2017. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
71%

Vegyél paprika/bors spray-t.


5m-ig hatékony és 3-4 embert azonnal lefegyverez egy jó negyed óráig. A földet bírják csak nyalni.


Szerintem a legjobb önvédelmi fegyver amihez hozzáférése lehet egy civilnek.


Vadászboltokban lehet kapni, kisebbeket már 2000 forint körül.

2017. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nyugodj meg, pont olyan, mint amilyennek a sztereotípiák leírják.
2017. okt. 1. 14:11
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Jó kis társaságod van, ha hagyják, hogy megverjenek. Ha nem tudtad, megütni, megpróbálhattad volna elkapni, és levinni a földre. De te inkább felhúztad a nyúlcipőt. Nem kell itt a piára fogni semmit. Jobb volt nálad, ennyi.
2017. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jobb lett volna, ha jönnek a haverjai, vagy a rendőrség, mert mondjuk kinyomtam a szemét, vagy ilyesmi? Barom. Vagy előkap egy bicskát, aztán megkésel? Sok eszed van. A kérdésre amúgy tudsz válaszolni?
2017. okt. 1. 14:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha te nem bántottad őt, akkor nem kapnak el.

Csak akkor történik, hogy megkeresnek, ha bosszút akarnak.

2017. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kisvárosban lakok, úgy találna meg. Tudod nem mindenki pesti.
2017. okt. 1. 14:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy már nem is emlékszik arra,hogy verekedett.Egyébként már ne mássz olyan dologba,hogy utána meg parázol.Az alkohol látod mit tud tenni,megéri ez neked?
2017. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem épp most szipuzza TESCO-s szatyorból a hígítót és világát sem tudja, nem még azt, hogy verekedett, ne aggódj miatta.
2017. okt. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!