Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha tíz nagyon boldog év...

Ha tíz nagyon boldog év lehetne az életedben, melyik időszakot választanád?

Figyelt kérdés

2017. okt. 3. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
15-25 Ha ez az időszak jó, akkor hatványozottan nagyobb esélyed van a kiegyensúlyozott életre
2017. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20-30
2017. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mostantól 10 év, mert miért ne.
2017. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszoló: ez jó! :-)Igy is lehet nézni nem hátrafelé,hanem előre.
2017. okt. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ötvenes éveim. Kamaszkoromban azért nem lenne jó, mert úgy már soha többet nem élhetek, szóval akkor folyton csak visszasírnám, most, a húszas éveimben pedig kis erőfeszítéssel tudok nagyon boldog lenni. Harmincx évesen még mindig fiatal és lendületes az ember, örömét leli a családban, a munkájában ideális esetben, a negyvenes évek szerintem már húzósabbak, a gyerekeid kamaszok, de te még mindig "fiatal" vagy (szüleimen így láttam), az ötvenes éveidben viszont kirepülnek a gyerekek, neked sincsen már nagy áttörési lehetőséged a karrieredben, ha csak nem vagy nagyon ügyes. A környezetemben a legtöbb ember ebben a korban szokott rá az alkoholra. Szóval ötvenes évek.
2017. okt. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utóbbi tíz évem pont nagyon boldog lehetett volna, ha nem csesztem volna el irgalmatlanul. 19-29 intervallum.
2017. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó egyet.


Ezen kívül 18 éves koromig bezárólag akármelyiket.

2017. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!