Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, miért mondjátok hogy...

Fiúk, miért mondjátok hogy sminktelen lány kell, közben a sminkelt lányokat nézitek és csak nekik írtok?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést csak kiváncsiságból raktam fel, mivel mindig hallom hogy természetes szépség elõny meg no-makeup közben ennek a fordítotja történik.
2017. okt. 2. 23:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Hát ez tényleg érdekes... Azt mondják a természetesség a fontos, az a lényeges. Ahhoz képest inkább a merőben ellentétes lánnyal flangálnak mindenhol.. Persze van kivétel.. Olyan 1-2%.
2017. okt. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Ez jó kérdés... Én azt a véleményt hallottam, amiben lehet is valami, hogy a fiúk nem tudják, hogy a "természetes szépségű lány", akire gondolnak, természetes hatású sminket használ, nem feltűnőt.


Nekem inkább az fura, hogy a szebbik nemet általában nem tartják szépnek natúrban, míg a fiúk közt rengeteg jóképű van és közülük igen kevesen sminkelnek...

Most azért, mert egy lánytól mást, természetellenesen sűrű és sötét szempillát vagy tudom is én, mit várnak el (mivel túl sok nő sminkel s ez lett a norma) vagy mert a nők többsége nem született igazi szépség, sminkelve viszont rengeteget javul?

De aki igazi szépség, az natúrban is szép, bár így is javítható, de elég keveset. Az igazán csúnyák sminkelve is azok, az igazán szépek anélkül is, de a nagy többségnek tényleg jól áll a jó smink.

2017. okt. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Média... média a kulcsa mindennek, na meg a piac :)

0-24-ben plántálják az agyunkba, hogy milyen az "igazi" nő, azt látod a tévében, az újságban, a plakátokon, gyakorlatilag mindenhol, az agyonsminkelt, photoshoppolt hazugságot. Az új generációk már ebben nőnek fel, ez lesz a norma, a követendő példa.

Nyilván, vannak srácok akik jobb szeretik a természetességet, de közben ösztönszerűen ahhoz vonzódnak, amit kívánatosnak találnak... az meg a mai világban már az, amit a média éppen favorizál. Egész kamaszkorukban csak agyonsminkelt cicababákra verhetik, már csak megszokásból is vonzódnak hozzájuk... :D

2017. okt. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Természetes szépség, no makeup = olyan smink amitől természetesen tűnsz szépnek.
2017. okt. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez nettó baromság. Másrészt a lányoknak nem "írni" szokás hanem odamenni hozzájuk.
2017. okt. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Két különböző csoportról beszélsz. Azok, akik a természetes szépséget kedvelik nem lettek befolyásolva a társadalom/média által, és valószínűleg azért, mert nem tudtak tökéletesen integrálódni. Ez azt jelenti, hogy ez a csoport nem fog csak úgy ráírni minden második lányra, aki mozog.


A kérdés értelmetlen, ugyanannyi értelme van, mint ennek a sokszor feltett baromságnak:

"Lányok! Miért mondjátok, hogy a külső és a pénz nem lényeg? Közben meg csak a kigyúrt BMW-sekkel vagytok együtt?"

2017. okt. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#2 Nem teljesen értek egyet abban, hogy lányok között kevés a natúr szépség és fiúk között több a jóképū. Sok lányhoz közelednek a szépsége miatt, míg kevés fiúhoz közelednek ezért. Sok lánynak a sminktõl függ az önbizalma, míg a fiúk a jellemüktõl vagy önbizalmuktól vállnak vonzóvá, nem azért, mert õk "natúr jóképūek". Volt már ronda barátom, de nem érdekelt a kinézete, legalábbis "szépnek" tartottam õt, akármilyen ronda is volt. Kevés pasit kedvelek meg csak a kinézete által, legtöbbjük max. csak akkor érdekes, amikor megismerem õket. Nem tudom milyen környezetben laksz, de én azt nem tapasztalom, hogy a "legtöbb fiú jóképū", ellenben azt én is tapasztalom, hogy sok lánynak nincs önbizalma smink nélkül, és ha egy fiú van tele pattanásokkal, annak kevésbé probléma, mint egy lánynak.
2017. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem igaz, hogy csak sminkelt lányokkal ismerkednek. Na meg ennek ellenében is van elég agyon sminkelt lány, akivel nem sokan ismerkednek.

A kérdésrõl az jutott eszembe, hogy van a gyerekes fiúk körében az, amikor kritizálják a lányokat smink nélkül (nem ronda lányokròl van szó). Van ismerõsöm, aki sokat hajtogatja ezt, hogy a lányok rondák smink nélkül, és alaptalanul lecsúnyáz, kigúnyol másokat a háta mögött. Habár nem rondák, de valamilyen viszonylatban annak tartja õket, úgy beszél, mintha felsõbbrendūnek tartaná magát attól, hogy nem sminkel. Az ilyeneken csodálkozom, mert eléggé egyoldalú gondolkodás.

2017. okt. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem tudják, hogy amit ők természetesnek látnak, amögött jó egy óra sminkelés áll.
2017. okt. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha festett fal van szobádban és poros is, akkor smárold le hosszasan és megtudod;)


Mindenki megnéz mindent...másképpen nem lehet válogatni.


Írás vakoltra...nem vagyok illetékes.

2017. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!