Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek megérzik egy másik...

Az emberek megérzik egy másik emberen, hogy többre képes, látszik a kisugárzáson?

Figyelt kérdés

2017. okt. 3. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Látszik, ha valakinek megnyerő kisugárzása van, sok mindent el lehet érni vele.
2017. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem észreveszik. Én pont olyan vagyok akinek se kisugárzása, se önbizalma, kritikus is vagyok magammal és lekicsinylő. Mégis mások biztatnak és pozitívakat mondanak rólam. Így volt suliban így van munkában.
2017. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A kisugárzáson csak az önbizalom látszik, de abból nem derül ki, hogy mire képes az illető. Vannak borzasztó képességekkel megáldott emberek, akik viszont nagyon magabiztosak, és emiatt jó a kisugárzásuk. Meg olyanok is, akiknek jók a képességeik, de nincs önbizalmuk, és emiatt ránézésre alkalmatlannak tűnnek bármilyen feladatra.
2017. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés: szerintem aki jó emberismerő és az adott személlyel eltölt pár órát, esetleg napot, akkor le tud vonni ilyen jellegű következtetést. Nekem is mondták már többen, de sajna nem igazán van látszatja.
2017. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!