Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha pár nap erejéig megnövelem...

Ha pár nap erejéig megnövelem a nyugtatómat (0,5 mg) és a hangulatjavítómat (1 mg) mondjuk 2 milligrammra (vagy egy kicsit magasabbra), utána amikor visszatérek a normál adagra, akkor annak ugyanúgy lesz hatása, mint korábban?

Figyelt kérdés

2017. okt. 3. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Egy emelésből lesz még egy, majd még egy, és kész is a függőség. Ha eléred a toleranciát, akkor már az emelt adag sem fog hatni. Sőt úgy is lesznek elvonási tüneteid, hogy szeded a "gyógyszert". Én 0.25-el kezdtem, amit mindig emelgettem, és a végén 8-10 mg frontint toltam arcomba naponta. Mire észbe kaptam, már súlyos függő voltam. 11 hónapja letettem, és még mindig vannak elvonási tüneteim tőle. Szóval inkább csökkentve hagyd el, mintsem, hogy emelgeted. Szóltam.
2017. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Önhatalmúlag ilyen gyógyszeren nem változtathatsz. Ha bármi problémád van vele, az orvoshoz fordulj.
2017. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Négynapos gyógykúrát tervezek csak. Most elég sz.rul vagyok, szükségem van egy kis nyugira.
2017. okt. 3. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Az okát kell megszüntetni, nem a tüneteket elnyomni.
2017. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A depresszióm elnyomja az akaraterőmet.
2017. okt. 4. 07:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm mindkettőtök segítségét!
2017. okt. 4. 07:17
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Akkor fuggo leszel. Az a fajta aki nem birja megallni az adagnovelest. Raszokhatsz, az mar ugyis reg megtortent, nem is baj az. De ebbol olyan emelgetes lesz, aminek a veget meg en se latom. Azert vagy depresszios mert mar kialakult a tolerancia, es nem hat a gyogyszer, csak a semmiert kapkodod. Jobb esetben! Valoszinubb, hogy azert szeded, hogy elkeruld az elvonasi tuneteket. 4 nap? Ezzel kezdodik. Aztan megint 4, more az a tomenytelen cucc kiurul beloled, ismet megkivanod, mert ugyanugy vacakul leszel, es az elvonas okozta depressziod egyre erosodni fog. Nem ez a megoldas. A megoldas nem az emeles. Igy is kialakult mar az atkozott tolerancia, es annak vagy most a rabja. Ha tanacsot szeretnel, irj privit.
2017. okt. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!