Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Láttatok már holt testet vagy...

Láttatok már holt testet vagy egy olyan balesetet ahol még ott volt egy halott személy?

Figyelt kérdés

2017. okt. 3. 21:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Best Gore számít? Élőben még nem szerencsére.
2017. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többször is.
2017. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Es utána nem volt nehéz ezt a látványt felemészteni ?
2017. okt. 3. 21:25
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott koporsó temetésen számít?
2017. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

Neten rendszeresen.

Élőben még csak kétszer, egyszer temetésen, egyszer egy villamos és autó romantikus találkozását néztem végig, a kocsit vezető férfi lábát le kellett amputálni, a barátnője anyósülésen meghalt, és egy hátul ülő férfinak valami nagyon durván megnyomta a fejét, de nem lett semmi baja.

2017. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
19%
És nem volt nehéz, nem igazán hatott meg, kb. 1 percig rossz érzésem volt, mikor elkezdte siratni a barátnőjét a csávó, utána eltűnt az a pici empátia is belőlem. Jah, ganéj ember vagyok.
2017. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédom otthon halt meg és a vejével én öltöztettem fel. Csak utána tudatosult bennem, hogy már halott. De nyitott koporsós temetést elég sokat láttam.
2017. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, láttam. Az úton szétszóródva ott voltak a cuccai (autóbaleset volt, felcsavarodott a nő a korlátra.) elég megrendítő volt.
2017. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer láttam egy halott hajléktalant. Rendőrök álltak mellette. Nem akarok érzéketlennek tűnni, de nem hatott meg a látvány.
2017. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Igen, lattam mar tobbszor. Balesetet is, utcan kihult alkoholistat, korhazban is eleg sokszor. Ha tetszik, ha nem, a halal is az elet resze. Ezt el kell fogadni. Mamam kezet fogtam amikor meghalt peldaul. Na az nagyon megterhelo volt lelkileg, nagyon erosnek kellett lennem, hogy valoban tamasz legyek es ne teher egy haldoklonak.
2017. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!