Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Láttatok már holt testet vagy...

Láttatok már holt testet vagy egy olyan balesetet ahol még ott volt egy halott személy?

Figyelt kérdés

2017. okt. 3. 21:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
39%
Én még sosem láttam pedig egyszer kíváncsi lennék a látványra. Csak döglött macskákat, állatokat láttam.
2017. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
65%
1-2 Alkalommal már láttam olyat, hogy autóbaleset áldozatai az úton feküdtek letakarva. Különösebben nem hatott meg, persze megrendített a látvány, meg a tudat hogy valaki éppen meghalt, de mentem tovább és el is felejtettem.
2017. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%
Igen láttam. Elég súlyos motoros baleset volt, a lényeg: a fej és a test kb 15 m-re volt egymástól. Nem volt szép látvány, de pont abban a korban voltam amikor ez érdekelt, mintsem megijesztett.
2017. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%
Boncoláson. Meg egyszer balesetnel.
2017. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy buszon voltam ami elütött két motorost.
2017. okt. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Megszámolni sem tudom már hányat.

Temetésen, kórházban, boncteremben.

2017. okt. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem, de nem is szeretnék sosem.

Ha látnám, valahol tömeg van, baleset, biztos lelépnék onnan.

Van az interneten rengeteg ilyen, akaratlanul is láthatom.

2017. okt. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Metionin ***** válasza:
63%
Elég sokat, gyerekként találtam egy vízihullát, az inkább érdekes volt, félni nem féltem mert arrafelé ez elég gyakori. Később rokont láttam holtan, anyámék öltöztették, aztán nagybátyámat nyitott koporsóban. Az egyetemen voltam boncoláson, ahol egyaránt voltak frissen behozott testek és formalinban tartósított preparátumok is. Mindez nem hatott meg túlságosan, viszont láttam már 1-2 ronda balesetet, na azok után rossz érzésem volt, pedig a testet többnyire letakarva láttam csak.
2017. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
76%

Balesetet - Örs vezér tere, egy gyógyszerét nem szedő epilepsziás belehajtott a megállóba. 4 éve, kb.


Odamentem segíteni, de nem tudtam, kin. Egy nő a lépcső tövében feküdt, csurom véresen, holtan, egy másik ember a sínek között és görcsölt meg rángatózott. Őt egyedül esélyem nem volt megemelni akár, pedig akkor még jártak a villamosok.

A terhes nő meg sokkosan, hiába próbáltuk nyugtatni többen is.


Aztán elmentem, és szuper sírógörcsöt kaptam az Árkád kellős közepén.

2017. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
79%
Jó, anatómia gyakorlaton láttam-fogtam szerveket, félbevágott fejet (ez undorító volt, mondjuk), péniszt, stb., de a baleset után rossz érzéseim vannak, mert ott zmmel ártatlanok halnak meg.
2017. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!