Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mas is ezt csinalja, ez...

Mas is ezt csinalja, ez tenyleg szanalmas?

Figyelt kérdés

Soha nem akartam felvagni azzal, amim van,megis felmegyek instagramra es mindenki mindent felpakol. Pl megveszik a sok Essence termekeket es felteszik, hogy huh de jo nekik, megveszik az olcsobb kategorias parfumot es felteszik, mintha huh de nagy szam lenne. A heten en is voltam egy kisebb sminkcuccos bevasarlason (par L'oreal, Maybelline cucc,tudom, hogy nem nagy szam), es utana azt gondoltam, hogy miert ne csinalhatnam en is azt, amit sok ismerosom.

Ez megvetnivalo dolog? Vagy mit gondoltok egyaltalan errol?


2017. júl. 7. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki azt rak ki, amit akar. Ha te orultel ezeknek a cuccoknak es szeretned megosztani masokkal, akkor tedd ki. Ennyi. En nem szoktam tulmisztifikalni, agyalni ezeket. Orul, kiteszi.
2017. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Azt gondolom, hogy szánalmas vagy. Visszataszítónak érzed, hogy mások felpakolják a gagyi cuccaikat, és te erre ugyanezt csinálod. De mondok jobbat neked, ettől nem leszel boldogabb. Én nem tudom, mi az az instantgram, vagy Essence, stb, de mégis boldog ember vagyok. Nem másokat majmolok, hanem van saját stílusom, és gondolataim. Ezt mások is látják rajtam és ezért tisztelnek, szeretnek.
2017. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jó kérkedni.
2017. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rengetegen vannak, akik ezt csinálják. Ha látnak valamit a környezetükben, csatlakoznak a dologhoz. Nincs ezzel semmi baj, ha nem ártasz vele senkinek. Nekem nemrég lett instám, de fogalmam sincs, hogy mit pakoljak fel.


#2: A tudatlanság reklámozása egyáltalán nem eredeti stílus.

2017. júl. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!