Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a velemenyed rolam? Szanalm...

Mi a velemenyed rolam? Szanalmas vagyok? Buta? Okos?

Figyelt kérdés

17 eves korom ota, amiota van jogsim az az almom, hogy egy autom legyen, barmilyen, csak legyen, jo allapotu

azota rengeteget dolgoztam, vallalkozast csinaltam ami jol megy, lett 2 lakasom, ujepitesu, nagyon szep

es a mai napig a kocsirol almodozom, de nem merem megvenni mert ugy gondolom rossz befektetes

25 eves vagyok


2017. okt. 5. 00:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

#10:

a barátok köztben 2 részes attrakció neked ennyire fontos? :D

2017. okt. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk az nekem fura hogy egy "menő" vállalkozónak nincs autója és gyakorikérdéseken írkál... :D
2017. okt. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

nincs meno vallalkozasom, nem a rozsadombon lakom es nem is egy 20 millios verda amire vagyom

nem menozesbol irtam a kerdest


kivancsi voltam kivulllokent mi jon le rolam, sajat magam kivulallokent szanalmasnak latom de nem tudom megmagyarazni miert csinalom ezt

talan igaza van az egyik valaszadonak, nem merem magamnak megengedni a vagyaimat

2017. okt. 5. 09:48
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem befektetés? Tedd azzá

https://www.youtube.com/watch?v=mDqYUPjHRnA

2017. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

hogyan kell ezt a vlogozast csinalni?

hogy fizet erte a youtube?

2017. okt. 5. 13:40
 16/19 anonim ***** válasza:
A menő vállalkozó nem tudja használni a google t :D
2017. okt. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy a menő, gazdag vállalkozónak miért pont a reklámokból befolyó kis összeg kéne. :D
2017. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17, megnézted egyáltalán a videot?

Kérdező, rengeteg leírás van arról, hogy hogyan indíts vlogot és hogyan futtatsd fel. Viszont azért az elmondható, hogy kell 1 év kemény munka legalább, mire olyan szinten hires lesz, hogy értelmes mennyiségű pénzt hoz. Meg a téma se mindegy.

2017. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Y, de nem is azon volt a lényeg, most elvileg egy olyan kérdezőről van szó aki amyagilag nagymenő nem?
2017. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!