Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert erzem ugy hogy semi se...

Miert erzem ugy hogy semi se jon ossze egy szamito gepet 3 eve hajszolok a szuleimnek van remenyem meg?

Figyelt kérdés
persze ez a keresetuktol fugg sose hajszoltam sose montam nekik mikor kapom de apam is ezt monta aszemembe inkab nagy tvt vett mint gepet
2017. okt. 5. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudom mondani kezdj el dolgozni, és ha teszel félre, fogod tudni mi az amit éppen megtudsz venni.

Egy jó számítógép otthoni célre pl játékra közel 200-300e ft, és talán ebbe még a monitort ne is számoljuk bele.


A felnőttek, család mellett úgy gondolkodnak egy adott holmival kapcsolatban hogy azt mindenki használja, a TV nekik is élményt nyújt, neked gondolom a játékok.


Nálunk autóval volt ez, ne vegyél olyat fiam mert nem hosszútávra való a gyerekeid hova teszed? Hozzáteszem most vagyok 25 éves, kapcsolatom nincs és az autó közel 10 éves volt, hol lenne az meg közel 40 éves koromig :D


Szóval középkorúak a végletekig megmagyaráznak mindent.

2017. okt. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig is bátyám foglalkozott a géppel, nem volt valami jó de tesóm folyton üzletelt, csereberélt és így egy egész jó gépet össze hozott. Azóta persze már sok gépen túl vagyunk, nekem már komolyabb gépem van, neki még nem annyira mert neki most másra kell a pénz. Spórolj kérdező, gondolom még fiatal vagy, majd ha lesz munkád akkor tudsz félre rakni valamennyit . Amíg nem kezden el dolgozni nekem se volt valami jó gépem. Tavaly augusztusban kezdtem dolgozni, decemberben már vettem is a gépet. B)
2017. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha nincs számítógéped, minek a steam?
2017. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fatal ez hatalmas 😂😂😂
2017. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!