Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 13 eves vagyok es vonattal...

13 eves vagyok es vonattal jarok suliba. A ket varos kozott kb 15p az ut. Mindig elso vagonba ulok le de felek mar ott lenni. Van 3 nagyobb c. gyerek aki folyton piszkal. Jo megoldas ha mashol szallok fel? Szoljak a szuleimnek? 13/F

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj.Esetleg hamarabbi vagy későbbi vonattal nem tudsz iskolába menni?
2014. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ennyit a cigányokról! de nem vagy egyedül a problémáddal :) http://www.youtube.com/watch?v=vsLLvzKJ69c&feature=share&lis..
2014. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia

Semmiképpen ne mindig ugyan ott ülj!

A telefonodat se nagyon vedd elő előttük.

De én szólnék a szüleimnek!

2014. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mindenhogy szólj a szüleidnek,nehogy aztán bajod essen,és nem tudják h mi is állhat a hátterében.de ezektől a nem hiába született népségtől nem szabad besz(a)rni,mert aki fél tőlük azokat annál jobban piszkálják.esetleg ha nem vesznek észre,talán nem fognak keresni,de ha mégis akkor keress társaságot magadnak,ne utazz egyedül,mert akkor nincs nagy pofájuk ha már legalább veled van egy haverod,ha meg egál akkor főleg nem.csak annak mennek neki,akiben biztosak h betojik tőlük.
2014. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálj úgy helyezkedni, hogy valaki mellé ülj. Ha nem akarja, hogy leülj, mondd el ezt neki, biztosan meg fogja érteni. Legelsőbe és legutolsóba ne ülj, mert oda szoktak felszállni. Középre menj, és a telefonodat SOHA ne vedd elő, és zenét se hallgass.
2014. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 *Nekomimi* ***** válasza:
Azt ajánlom, hogy szólj a szüleidnek. :)
2014. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem ülök soha c-sek közelébe. Ha nincs hely máshol inkább állok.
2014. márc. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!