Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek hagyjam ezt a...

Szerintetek hagyjam ezt a dolgot a tesomra es ne foglalkozzak vele innentol ("o elete, azt csinal, amit akar") vagy szoljak a szuleimnek, hogy ezt beszeljek meg vele (mert igy nem csak magat hozta kellemetlen helyzetbe)?

Figyelt kérdés

Volt egy munkahelyem 3 evig egyetem mellett (foleg hetvegente, nem nehez munka, jo hangulatban, jo tarsasaggal). Kijottem iden kulfoldi gyakorlatra, igy ott kellett hagyjam oket. Beajanlottam a hugomat, aki meg kozepsulis, de eddig is dolgozott meg tobbet meg nehezebbet is, tehat gondoltam, jol jonne neki. Akkor orult is neki, elkezdtek beszelni rola a volt fonokommel, hogy menne szeptember vegetol (epp nyari zarvatartas volt akkor).

Nemreg jelezte nekem a volt fonokom (akivel amugy tok jo kapcsolatban voltunk vegig), hogy a hugom hetek ota “eltunt”, nem veszi fel neki a telefont es nem eri el sehogy. Nem mondta egyaltalan, hogy mar ne akarna menni.


Nekem ez kicsit rosszul esik, mert nem ajanlottam volna be akarkit, megbizhatonak gondoltam es most nekem se mond semmit errol. Lehet, hogy stresszes a suli miatt es a hata kozepere se kivanja a munkat vagy barmi szemelyes oka van, de azert ez igy eleg kellemetlen...


(ne haragudjatok az ekezetek hianya miatt, hulla vagyok)


2017. okt. 3. 21:50
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Miért nem a hugodat kérdezed meg arról, hogy mi történt?
2017. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert nem mond semmit nekem se, tereli a temat leginkabb ha szoba kerul... nem akartam mar folyton errol faggatni, hogy ugy erezze, hogy ez most kenyszer, bar lehet errol van szo. Pedig megertettek volna, ha megse megy, csak gondolom nem mert szolni vagy nem tudom... inkabb velem se beszel azota
2017. okt. 3. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Ritka hülye...csa a húgod.
2017. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagy taplosag. Nem szolnek a szuleimnek mert felesleges nekik is terelne a temat vagy durrogna h hagyjak beken. Megmondanam a volt fonokomnek , h ne haragudjon Te sem tudsz semmit errol , h miert nem elerheto neki. Vegyen fel vki mast helyette mast me tartogassa a helyet a hugodnak. Kellemetlen de Te nem tehetsz rola.😕
2017. okt. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%

Most mit vársz? Találjuk ki hogy a hugod miért nem dolgozik ott és miért kerüli a témát? Ok itt egy megfejtés:


A jó fej főnököd alányúlt a hugodnak mert meg akarta cumiztatni az irodában. Tesód meg azért tereli a témát mert cikinek érzi.


Na jó így?

2017. okt. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

5ös, nevetni fogsz de nekem is pont ez jutott eszembe. Valamit csináltak vagy akartak vele, amiről neki kellemetlen beszélni.


Vagy csak folyamatosan beszólogattak neki, stb.

2017. okt. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hivd fel, és üvöltsd le a fejét hogy ezt mégis hogy képzeli, és téged hoz sz....ar helyzetbe. Azért kell üvölteni mrrt különben nem érti meg. Ki kell billenteni a konfortzónájából.
2017. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!