Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Naponta átlagosan hány kérdésr...

Naponta átlagosan hány kérdésre válaszoltok és mennyit tesztek fel?

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ritkán teszek fel kérdést.

Vannak napok amikor egyre sem válaszolok, van amikor három-négyre is.

Ma te vagy az elsö!:-)

2017. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
kérdést ritkán, de napi szerintem 100 körül válaszolok
2017. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Kérdést max. havonta egyszer szoktam feltenni, ha van valami, amit tudni szeretnék, véleményt kérek. A válaszok száma meg változó. De átlagosan egy nap talán 10-20 kérdésre válaszolok.
2017. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdés feltevés az változó mikor hogy jön az ihlet van hogy egy hónap alatt 5-6 kérdés de van hogy két hónapig semmi. a kérdésmegválaszolásom csak ritkán haladja meg egy nap az ötöt, de az is van hogy napokig egy választ sem adok, igyekszem csak olyanokra válaszolni amikre tudok is értelmes választ adni :)
2017. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Változó. Attól függ, hogy mennyi dolgom van, vagy mennyire unatkozom, de úgy átlagban napi 15 kérdésre válaszolok.

Kérdezni ritkán szoktam, talán havonta egyszer.

2017. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Ritkán teszek fel kérdést, napi 10 talán, amire válaszolok. Nem számolom pontosan.
2017. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
Évekkel ezelőtt regisztráltam de csak 2 kérdést tettem fel eddig. A válaszok változatosak, van hogy hetekig semmi érdekeset nem találok és van hogy 20at is megválaszolok egymás után :D
2017. okt. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en naponta kiirok minimum 2 kerdest.
2017. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!