Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nap vagy hetente átlagosan...

Egy nap vagy hetente átlagosan mennyit költötök kajára, cigire, piára, bulira? Hogyan osztjátok be a pénzeteket? Mennyiszer buliztok egy héten?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy egy nap mennyit költötök kajára, cigire, vagy ha nem is naponta költötök pl. cigire, akkor átlagosan mennyit hetente? (pl. háromnaponta vesztek egy dobozt, vagy egy zacskó cigidohányt)


Főleg a kaja, pia, illetve cigi témakör érdekelne. Cigi annyira nem is.


2017. máj. 12. 01:04
 1/7 A kérdező kommentje:
(keksz, főétkezés, csoki, v. akármi ilyen)
2017. máj. 12. 01:04
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem dohányzom, nem iszok, nem járok bulizni se, meg szórakozni se...

A szenvedélyeket eleve minden tekintetben ostobaságnak tartom, szórakozni járni meg ha akarnám se lenne pénzem, de eléggé otthonülő vagyok.


Egyedül az evés meg a közlekedés jelenti a napi kiadást, meg persze a háztartási és higiénés cuccok, meg a rezsi.

De a jelenlegi árak mellett ez is bőven sok.

2017. máj. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

-kethetente veszek 50g dohanyt + huvely

-piara ritkan koltok meghivatom magam a luzerekkel

-kb hetente vagy kethetente bulizok

-buli kozbe neha van hogy veszek kajat, amugy etterembol hozom az ebedem, reggelizni nem szoktam,

-nagyjabol hetente veszek 40 deka sajtot, 40 deka parizst, tesztat, rizst, tojast, tejet, meg hozza nehany dolgot


hetente ugy 12 ezer megy el ezekre kb

2017. máj. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

PIára, cigire nem, kajára olyan 40 ezret havonta, bulira?

Nos, ha színház, koncert, minden szórakozás annak számít, akkor olyan 40-et.

A fizum netto 400.

N

2017. máj. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor tanfolyamra jártam,akkor minden reggel kb 500-600 ft volt a reggelim.

A többit otthon ettem,főtt kaját.

Cigiből egy hète kell egy kartonnal.

Ez viszi el a legtöbb pénzemet.

Inni nem iszok,szóval arra nem költök.

Bulizni sem szoktam.

2017. máj. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kaja saccperkábé napi 1000 ft átlagban. Ha pia alatt innivalót értesz, akkor heti 300 forint (ebben már a teafű meg a darált kávé ára is benne van), ha alkoholra, akkor éves szinten 3000 forint. Cigire évente 0 forintot költök, ez napi szinten úgy kb. 0 forintot jelent.
2017. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi olyan havi 50-75 között költünk kajára, takarítószerre és innivalóra összesen (2 fő plusz néha vendégség)... szóval heti szinten olyan 12.000-18.000 között. Ehhez még kapunk néha rokonoktól ételt.


Cigire, alkoholra nem nagyon költünk. Én kb. havonta-kéthavonta megiszom egy sört, ha kollégákkal elmegyünk (már ha nem hív vki meg), ill. olyan évi 2x veszek magamnak egy cidert.

2017. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!