Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erős hónalj szőrzet?

Erős hónalj szőrzet?

Figyelt kérdés
Nagyon erős szőrzetem van. Más is van így vele? Volt egy idő amikor gyantáztam a hónaljam, mert azt hittem,hogy nem fog úgy nőni. De csak végig szenvedtem az egészet mert nem egy irányba nő a szőröm és ott maradt, meg csak tépkedtem és nagyon fájt meg 1 hét után megint kellet. Utána vissza tértem a borotváta, de nagyon gyorsan nő meg nem csak egy kis részen van mint másoknak hanem szinte az egész hónaljam es sűrű is. Meg amikor megcsinálom utána ott van egy fekete folt (nyoma) azt hogy lehet eltüntetni?

2017. okt. 6. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lézeres szőrtelenítés, nem olcsó, de ha nagyon zavar, gyűjts rá. nem végleges állítólag, de jelentősen megritkítja a bozótot.
2017. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokaknak erős ott a szőrzet, nekem is, a gyanta valami iszonyat volt, pedig mindenhol máshol jól bírom. Borotvától sem lesz rosszabb, a lényeg, hogy mind a négy irányba húzd át a borotvát, és használj bőrradírt vagy dörzsi szivacsot. Ha zavar, szedd le minden nap, nem hosszú idő, én kétnaponta szoktam, kicsit látszik, de túlélhető.
2017. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fekete foltot sajnos nem tudod eltüntetni. Ezt maga a szőrszál vastagsága okozza. A szőrszálak borotválás után a bőrrel egy szintben vannak, és ha a sötét szőrszál vastag, akkor egy pötty formájában látható.

Ha vékony lenne, vagy a színe lenne világos, akkor lenne csak láthatatlan.

Ha mégiscsak visszatérnél a gyantára vagy epilátort használnál, akkor kevesebb fekete pöttyöd lenne.

2017. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Nagyon erős,sűrű és nagy kiterjedésű. Ha reggel leborotválom, délre már borostas és frissen borotvált állapotban is fekete az egész hónaljam a sok szőr miatt, ami átlátszik a bőrömön.
2017. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!