Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Ti hogyan borotváljátok...

Fiúk! Ti hogyan borotváljátok az intim területeket úgy hogy utána ne szúrjon mint a háborodás napokig?

Figyelt kérdés
Gondolok itt főleg a hónaljszőrzetre, de a fanszőrzetre és a végbél körüli szőrzetre is (utóbbit kb. lehetetlen lenyírni). Ma lett levágva a hónaljszőrzetem de olyan szúrás van hogy majd becsinálok tőle. Eddig párszor nyírtam le akkor is szúrt veszettül mindig, meg vérzett is. Annyira rossz hogy inkább hagyni szoktam hadd nőjön meg, de úgy meg egyrészt ronda, igénytelen másrészt sokkal jobban megtapad rajta az izzadtság és bűzleni fogok mint egy vaddisznó. Ahogy látom másoknak nincs ezzel baja, ti hogyan oldjátok meg hogy ne szúrjon? Én már próbáltam epilátorral, hajvágógéppel, borotvával, midenhogy szörnyű utána.

2017. aug. 11. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Elektromos testszőrzet borotvával. Nekem bevált. Megcsináljam neked is? 😁
2017. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Sehogyan sem. Én csak a szakállamat borotválom, a bajszomat nyírom és a hajamat nyiratom. A több részen had nőjön.

Ízadásra tisztálkodással reagálok.

2017. aug. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát te elég feminin kisfiúcska lehetsz. Fanszőrzetet vágom csak rövidre hajvágó ollóval. Borotva nem is vinné szerintem az erős hosszú szőrzetet. Hónaljat hagyom, az úgy férfias.
2017. aug. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én sehol se nyírom . Tisztán kell tartani
2017. aug. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sehogy.

A hónaljszőr nem intimszőr.

A bránerszőrt ollóval rövidebbre oszt kész. A seggedhez meg KELL a szőr, segít sokmindenben.

2017. aug. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyantázom magam mindenhol és nem szúr Sehol sem
2017. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom,hogy te hogy csinálod de én csak fenteől lefele leborotválom a hónaljszőrt és semmi baja nincs(sima borotva),intimet pedig szintén borotvával és egy kb 5cm-es ,,csíkot'' hagyok hosszában.
2017. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Válassz egy legalább 2 pengés eldobható borotvát(na persze az erdőbe, illegálisan:D), szappanozás, habosítás, bőrkifeszítés, borotválás. Ez a menete nem szoktam vérezni, viszketni sem.

Odalent szerintem nem jó borotválni, nyírd rövidre, ha zavar? Borotvával úgy sem tudsz teljesen simát, legalább is én nem tudok, mert ha visszafele csinálom, akkor tuti, h szőrbenövès lesz a vége az meg undorító magadnak is, egy lánykának meg végképp :D 21/F #teamintimszőr 😂

2017. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!