Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megszokni az...

Hogyan lehet megszokni az állatok felvágását? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Már sokat hallgatom, hogy megkéne tanulnom főzni, amivel annyi a gond, hogy borzasztóan kezelem a húsokat.. Amikor már alapból fel vannak vágva, akkor már nem olyan nehéz, de amikor még az élő állatra emlékeztető alakjukban vannak, akkor egyszerűen undorít. Kifejezetten a hal, ami sok esetben még teljesen ép formában van.. Hiába tudom hogy már halott, egyszerűen borzaszt a tudat, hogy belevágjam a kést. Gondolom nem mindenkinek van ilyen problémája, de akinek volt hogy kezelte? Ötletek? Előre is köszi

2017. okt. 7. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már nagyon éhesen elkezdeni a felvágást? Nekem az segített. Nem érdekelt más,minthogy mielőbb kajaformát öltsön a tetem.
2017. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

# 1


Reméljük nem vagy orvos, aki műtét előtt elfelejt enni:DDDD


--------------------- ----------------- ------------------


Gyakorlással minden megszokható, ez a művelet is csak bele ne lendülj túlzottan;)

Lehet érdemes meglesned A vasmacska kölykei vígjátékot a milkós cicusról és élettérváltásáról.Tudom film, de iránymutatásnak megteszi.


[link]

2017. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát kezdj olyan húsokkal, amik nem emlékeztetnek egy élő állatra.

Mondjuk egy kis darab marhafelsálról nehéz egy egész marhára asszociálni, de ugyanez a sertéscombbal, vagy ami tetszik.

Ha lesz egy kis konyhai gyakorlatod, már nem fogsz ilyeneken görcsölni, ha mégis, akkor egész hal helyett vegyél filét. Drágább, drágább, de legalább el tudod készíteni

2017. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Majd próbálkozom.. Mindenkinek ment a zöld kéz!:)
2017. okt. 9. 04:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!