Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legmegmagyar...

Mi volt az eddigi legmegmagyarázhatatlanabb dolog, ami történt veled?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve eltűnt egy fekete pólóm. Azt hittem, otthagytam barátoknál vendégségben.

Egy hónapja bepakoltam a mosást, amit akkor szedegettem össze (tehát nem egy nagy kupac volt). Mikor pakoltam ki a mosógépből, megtaláltam köztük az említett pólót. Esküdni mernék, hogy mikor bepakoltam, nem volt köztük.


Másik eset:

Kollégiumban egyedül laktam, csak nekem volt kulcsom a szobához. Bezártam éjszakára, benthagytam a zárban.

Felhúztam a redőnyöket éjjelre, mert szerettem arra ébredni, ha reggel besüt a nap. Reggel lehúzva találtam őket, amikor felébredtem, ami nem egy egyszerű művelet azért. Máig nem tudom elképzelni, hogy történhetett.

2017. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy még mindig vissza-vissza járok erre az oldalra
2017. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy hiszek az emberekben és hagyom magam átb×ni.
2017. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy világra jöttem xd
2017. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyszer-kétszer megálmodtam dolgokat. Nem kell nagy dologra gondolni, csak ilyen kis velem kapcsolatos dolgokat. Pl. Már 1,5-2 éve nem találkoztam valakivel, mert elköltözött az ország másik végébe, erre egyszer csak azt álmodtam, hogy találkozok vele, aztán másnap tényleg találkoztam vele. Nem is beszéltem vele már jó ideje, és ez így egy kicsit fura volt. :D

Remélem jönnek még jó kis sztorik, szeretem az ilyeneket. :))

2017. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyerekként alvajáró voltam szóval ezzel lehet magyarázni.

Kb. 10 éves lehettem, volt egy ilyen harlequines hálóingem, egyik este nagyon nyomasztó földönkívüliset álmodtam, nem tudtam mozogni, sűrű volt a levegő. Mikor nagyon nehezen felkeltem, nem volt rajtam a hálóing, az ebédlőben volt az asztalon, égett ott a lámpa. Volt még pár ilyen para álom-wtf élményem, sokszor csak kislámpa mellett merek elaludni felnőttként is, ha egyedül vagyok.

Ez is kb. akkoriban történt, éjszaka felkeltem és az egyik nehezebb bútor rázkódni kezdett a szobámban. Nem volt földrengés.

Ilyen megálmodós nekem is volt, nekem is ilyen apróságok, de jópofa. :)

2017. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól a kolis sztoritól kirázott a hideg. :D
2017. okt. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megálmodok ezt-azt, megérzek dolgokat, meg más emberek hangulatát rögtön leveszem. Rá sem kell nézni, de a légkör, ami a szobában van, vagy megfojt vagy felszabadít...
2017. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki belém szeretett. Az már sajnos kevésbé megmagyarázhatatlan, hogy nem tartott sokáig.
2017. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!