Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek változott a véleményete...

Nektek változott a véleményetek a hedonista életvitelt folytató pókermilliomosról, Dan Bilzerian-ról, mikor kiderült, hogy a vegasi lövöldözésnél megpróbált fegyvert keresni, és harcba szállni az elkövetővel?

Figyelt kérdés

[link]


https://www.youtube.com/watch?v=rXrQZ_1VGd0


mindenki a másik irányba menekült, de ő nem, de az is eszembe jutott, hogy csak a show kedvéért csinálta, nem tudom, vélemény?



2017. okt. 9. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert híres és ha elmenekült volna, akkor mindenki gyáva nyuszinak hinné. Ha egy átlagember menekül el, azt leszarná mindenki.
2017. okt. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Semmi esélye nem volt.

Kétlem hogy a show kedvéért vásárra vinné a bőrét, bár ettől függetlenül, respect.

Aki elítél egy embert azért, mert hedonista milliárdos az szégyellje magát!

2017. okt. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Előtte sem ismertem a csávót, ezután sem valószínű, hogy összejárunk sörözni, szóval nincs véleményem róla. Nem kell mindenkivel törődni odaát. Persze szomorú a történet de változtatni nem tudunk. Inkább azokkal a dolgokkal kell törődni ami itthon van és ránk is hatással lehet.
2017. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én elég sokat olvasgattam róla anno, szeretek pókerezni, és bár ügyesnek tartom, de mellette eléggé gerinctelennek is, őszinte leszek, szerintem a show kedvéért csinálta+ szer hatása alatt volt.

Tisztelem a hősiességet, de róla nem tudom elképzelni, hogy önzetlenül tenne bármit.

2017. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Öhm, szerintem akinek az a reakciója egy tömeglövöldözésre, hogy "agyonlövöm az illetőt" nem pedig az, hogy "magam meg a környezetemben lévőket próbálom biztonságos helyre vinni", az nemnormális :D
2017. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az emberek kétféleképpen reagálhatnak egy veszélyhelyzetre, ez az úgy nevezet üss vagy fuss elv, tehát vagy menekülsz, vagy minden erőddel megvéded magadat. Amerikában különösen nem furcsa, hogy egy ilyen helyzetben valaki inkább megakarja fékezni a támadót, mint, hogy elfusson, mivel ott az önvédelem sokkal inkább be van ágyazva a kultúrába, nem véletlen, hogy ott sokkal könnyebb fegyverhez jutni.
2017. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!